Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 5 з 6 [ 89 повідомлень ]
Поводок з флюрокарбону

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 08 липня 2011, 17:56
Буває..
грубший флюр тебе не спасе від щуки.. скрутку!
ті хто кажуть шо флюр спасає то як правило їм просто везло.. так як в більшості щука бере акуратно (по покльовці легенький тичок або його взагалі не чути) а далі нависає... сам теж колись думав шо флюр норм на щуку ібо ловив рік і проносило.. але потім за паро рибалор коло 10-ти зрізів.. мене переконали ставити скруточку.. але при ловлі на маннячку не варто.. так як ця блешенька ловить в більшості краснопірку, голавлика і окуньця.. того якоби тільки флюр.. так як зі скруткою таж краснопірка вже не буде клювати.. покльовок окуньця також стане в рази меньше не говорячи вже про голавлика.. за виключенням коли на манячку ціленаправлено ловити шнурків тоді скрутка..
За це повідомлення автора seryoja подякували: 2
FISH (08 липня 2011, 18:18), Sasha (04 серпня 2012, 18:02)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 08 липня 2011, 19:52
написав seryoja
Буває..
так як зі скруткою таж краснопірка вже не буде клювати..

Щось не погоджуюсь.
Мені здалось що краснопірці, коли вона бере вертушки, пофіг на скрутку.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 08 липня 2011, 20:10
Флюр, навіть грубий, від щучих зубів не спасає, але витримує чуток більше іздівательств щучими зубами ніж шнур чи звичайне моно! Я для лайту і тяжче використовую скрутки. Для ула або тоненька коротка скрутка або 7х7 для ула - є в магазинах (вертлюги і застьожки міняю на свої!)
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 2
FISH (08 липня 2011, 20:24), Sasha (04 серпня 2012, 18:03)


Активний дописувач
З нами з:
10 січня 2011, 14:55
Повідомлень: 96
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 152
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 08 липня 2011, 20:26
Я теж думав зробити коротеньку скруточку см4-5 але всеж думаю що результативність покльовок різко впаде

для скрутки юзаю авіамодельний корд ;)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 08 липня 2011, 22:09
написав seryoja
Буває..
грубший флюр тебе не спасе від щуки.. скрутку!
ті хто кажуть шо флюр спасає то як правило їм просто везло.. так як в більшості щука бере акуратно (по покльовці легенький тичок або його взагалі не чути) а далі нависає... сам теж колись думав шо флюр норм на щуку ібо ловив рік і проносило.. але потім за паро рибалор коло 10-ти зрізів.. мене переконали ставити скруточку.. але при ловлі на маннячку не варто.. так як ця блешенька ловить в більшості краснопірку, голавлика і окуньця.. того якоби тільки флюр.. так як зі скруткою таж краснопірка вже не буде клювати.. покльовок окуньця також стане в рази меньше не говорячи вже про голавлика.. за виключенням коли на манячку ціленаправлено ловити шнурків тоді скрутка..

не знаю дружище як в тебе з флюром...но користуюсь ним останіх три роки був тільки один зріз!!!хоч сказать опять повезло???знач я щасливий!!! ріжуть шнурки до 0.5кг!!!тоньший чим 0.44 не ставлю...що по окуню що по щуці працює!!! особисто моя
субєктивна думка!!! флюр і тільки флюр!!!запропонуй щось краще якого у воді не видно...попробую!!!
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 08 липня 2011, 23:51
флюр 0.44 - ізвращеніє.. можна 1.00 поставити тоді ще кількість зрізів зменьшиться.. думаєш такий діаметр флюра в воді не видно? по окуню добре працює..... постав 0.14 і подивишся як збільшиться к-ть окуньових покльовок.. а щуці вопше побарабану.. їй хоть "трос" став всеодно буде клювати.. шнурки ріжуть коли промахуються (не опитні так сказать)
коли людина ловить в тому чи іншому місці вона вибирає собі основний вид риби яку буде ловити і ловить її виходячи в першу чергу з приманки... тобиш.. ловим ціленаправлено окуня.. ставим флюр, приманку на окуня.. як що пападається щука - добре, ріже - по барабану бо ми ловим окуня.. а приманки зрізані так само як обірвані приманки.. не треба розтроюватись.. як не крути і скільки вони не коштують - це розхідний матеріал.. а ловим щуку значить ставим нормальний поводок (навіть для того щоб при виважуванні не думати як то її вивалити поскоріше) а почувати себе комфортно... да окуня буде попадатись меньше.. але ми ж щуку ловим.. не знаю скльки Ви Трейд за 3 роки щуки переловили .. але буде ще в Вас момент коли афігєно здорова щука зріже той мізерний проти її зубів флюр 0.44 і всеж переконає Вас ставити нормальні поводки.. бо багато хто і з цього форуму також почав ставити стальку тоді коли мав дуже обідні зрізи флюра навіть грубшого чим Ви користуєтесь..
За це повідомлення автора seryoja подякували: 2
Rst (09 липня 2011, 12:10), under (09 липня 2011, 19:50)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 09 липня 2011, 08:18
написав seryoja
флюр 0.44 - ізвращеніє.. можна 1.00 поставити тоді ще кількість зрізів зменьшиться.. думаєш такий діаметр флюра в воді не видно? по окуню добре працює..... постав 0.14 і подивишся як збільшиться к-ть окуньових покльовок.. а щуці вопше побарабану.. їй хоть "трос" став всеодно буде клювати.. шнурки ріжуть коли промахуються (не опитні так сказать)
коли людина ловить в тому чи іншому місці вона вибирає собі основний вид риби яку буде ловити і ловить її виходячи в першу чергу з приманки... тобиш.. ловим ціленаправлено окуня.. ставим флюр, приманку на окуня.. як що пападається щука - добре, ріже - по барабану бо ми ловим окуня.. а приманки зрізані так само як обірвані приманки.. не треба розтроюватись.. як не крути і скільки вони не коштують - це розхідний матеріал.. а ловим щуку значить ставим нормальний поводок (навіть для того щоб при виважуванні не думати як то її вивалити поскоріше) а почувати себе комфортно... да окуня буде попадатись меньше.. але ми ж щуку ловим.. не знаю скльки Ви Трейд за 3 роки щуки переловили .. але буде ще в Вас момент коли афігєно здорова щука зріже той мізерний проти її зубів флюр 0.44 і всеж переконає Вас ставити нормальні поводки.. бо багато хто і з цього форуму також почав ставити стальку тоді коли мав дуже обідні зрізи флюра навіть грубшого чим Ви користуєтесь..

не переконав...а різниці між 0.44 і 0.14 не замітив...клює одинаково можливо +- одна поельовка!!!Можна на ТИ!!! Щуки переловив багато максмальна вага в наших широтах 6кг більша не попадалась...а вот коли клюне афігенно велика і зійде я особо перейматись не буду...поясню чому їзджу часто в росію на їхніх офігенних!!!
я тут я там я повсюди...

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 09 липня 2011, 13:46
Trade, а яку марку\серію флюра використовуєш?
І не забуваєм, що тема в категорії "ультралайт". Я не проти грубого флюра (я лічно грубшого за 0.3 не порбував), але грубий флюр з вагою приманки 0.5-3г буде в воді сильно парусити на падінні, що в 90% випадків негативно скажеться на покльовках - тільки повторюсь - це по відношенню до УЛа!!!
А вот в лайті і више грубий флюр має місце бути, якшо канешно приманок не шкода. Я собі думаю так: якшо атака зубатої вдогонку +\- 45градусів - флюр терпить, якшо атака приманки влоб - велика вірогідність зрізу!!!
Все вищесказане - моя ІМХА... Готов вислухати ще думки по поводу... :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 липня 2011, 17:09
свою думку тримаю всеж при собі.. сьогодні щучка в районі 1-1.2 кг зрізала флюр 0.37.. при тому що фрикціон попустив і вигулював її коло 20сек.. зрізала з легенького ривочка.. Бен свідок..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 09 липня 2011, 17:18
написав m1g0r
Trade, а яку марку\серію флюра використовуєш?
І не забуваєм, що тема в категорії "ультралайт". Я не проти грубого флюра (я лічно грубшого за 0.3 не порбував), але грубий флюр з вагою приманки 0.5-3г буде в воді сильно парусити на падінні, що в 90% випадків негативно скажеться на покльовках - тільки повторюсь - це по відношенню до УЛа!!!
А вот в лайті і више грубий флюр має місце бути, якшо канешно приманок не шкода. Я собі думаю так: якшо атака зубатої вдогонку +\- 45градусів - флюр терпить, якшо атака приманки влоб - велика вірогідність зрізу!!!
Все вищесказане - моя ІМХА... Готов вислухати ще думки по поводу... :)

використовую флюр Берклі!!! я даже на 0.14 0.16 леску ставлю 0.44 флюр зучить смішно но працює...і те що щуці пофіг хоть трос не згідний на всі100%...повторю за три роки один зріз і те по мої вині не контролював стан флюроповодка!!! після кожної спійманої роблю перевірку є зазубрини знач обрізаю або міняю...
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 09 липня 2011, 17:19
написав seryoja
свою думку тримаю всеж при собі.. сьогодні щучка в районі 1-1.2 кг зрізала флюр 0.37.. при тому що фрикціон попустив і вигулював її коло 20сек.. зрізала з легенького ривочка.. Бен свідок..

вот тобі і відповідь 0.37!!!
я тут я там я повсюди...
За це повідомлення автора Trade подякували:
seryoja (09 липня 2011, 17:35)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 липня 2011, 17:53
написав Trade
написав seryoja
свою думку тримаю всеж при собі.. сьогодні щучка в районі 1-1.2 кг зрізала флюр 0.37.. при тому що фрикціон попустив і вигулював її коло 20сек.. зрізала з легенького ривочка.. Бен свідок..

вот тобі і відповідь 0.37!!!

як не крути але розділ як писав Ігор УЛ!! 0.37 на Ул спін і так дуже забагато.. чи може діаметр в 0.10 так вже сильно рішає.. при таких то діаметрах...
краще використовувати речі по їх призначенюю.. так як флюр робили з метою меньшої замітності для обережної риби, щоб зменьшити розтяжіння і збільшити устойчивість пошкоджень об дно (ракушка, камінь, гіляки і т. д.) але от хтось собі придумав чи перепутав останє призначення флюра і почалось мол щука його не ріже.. як що поставити моно 0.5 ефект буде такий же.. і "НЕ зрізів" буде стільки ж... ми ж не ставим на хеві спінінг моно 0.12.. і скажіть "зачєм" на окуня флюр 0.47???
За це повідомлення автора seryoja подякували:
under (09 липня 2011, 19:50)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 10 липня 2011, 07:17
написав seryoja
написав Trade
написав seryoja
свою думку тримаю всеж при собі.. сьогодні щучка в районі 1-1.2 кг зрізала флюр 0.37.. при тому що фрикціон попустив і вигулював її коло 20сек.. зрізала з легенького ривочка.. Бен свідок..

вот тобі і відповідь 0.37!!!

як не крути але розділ як писав Ігор УЛ!! 0.37 на Ул спін і так дуже забагато.. чи може діаметр в 0.10 так вже сильно рішає.. при таких то діаметрах...
краще використовувати речі по їх призначенюю.. так як флюр робили з метою меньшої замітності для обережної риби, щоб зменьшити розтяжіння і збільшити устойчивість пошкоджень об дно (ракушка, камінь, гіляки і т. д.) але от хтось собі придумав чи перепутав останє призначення флюра і почалось мол щука його не ріже.. як що поставити моно 0.5 ефект буде такий же.. і "НЕ зрізів" буде стільки ж... ми ж не ставим на хеві спінінг моно 0.12.. і скажіть "зачєм" на окуня флюр 0.47???

ладно і так кожен залишиться при своїх а остальним буде корисно почитати!!!
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 10 липня 2011, 07:48
ха. взагалі невикористовую і маю чистий спокій ;) і взагалі ніяких поводків неставлю , тупо леска (навіть шнуром не користуюсь) 0.16 і вперед в бій.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 22 липня 2012, 21:49
Не ризикував би при ловлі щуки ставити флюр коли стоїть дорогий воблер. Щука зрізає на ура ВСЕ крім сталі. А якшо приманка недорога, або її не жалко - то будь-ласка. Щука доречі не перекусує, як дехто говорить а ПЕРЕРІЗАЄ (переважно боковими зубами). Це типу получається щучі зуби як пилка по металу :lol:

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 5 з 6 [ 89 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron