Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 5 [ 64 повідомлень ]
Шнур і Моно

Новенький
З нами з:
01 лютого 2011, 19:46
Повідомлень: 3
Звідки: ternopil
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 19 липня 2011, 10:01
Привіт форумчанам!
Я новенький на форумі, але оскільки надибав одне пoвідомлення цікаве - не зміг втриматися, щоб не запитати. Повідомлення правда старе, але раптом хтось зможе відповісти. Наперед дякую.

написав Ben
Якшо тест спіна до 6фунтів(2,8кг) то і жилка повинна стільки ж витримувати, тобто бути десь 0,14.


А що реально означає тест спінінга в LB?
Для того, щоб всі дружно не писали щось типу "це розривне зусилля в LB того матеріалу (шнур,моно,флюр), з яким повинен експлуатуватися спінінг", читайте наступне речення. Як визначити даний тест для невідомого бланка (спінінга)?
Востаннє редагувалось c-sharp в 19 липня 2011, 16:40, всього редагувалось 1 раз.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 19 липня 2011, 10:08
вчіпи катушку, пропусти жилку, і примотай півлітрову бутилку (повну) і попробуй підняти спінінгом. Піднімай плавно тримаючи патика паралельно до землі, якшо піднімеш без напряга то знай шо 10 лб можна юзати :) . Трохи дико то все звучить але.......
п.с. Може все ж лутше в неті поритись і пошукати шо і по чом, на бланку полюбому чота має писати..........


Новенький
З нами з:
01 лютого 2011, 19:46
Повідомлень: 3
Звідки: ternopil
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 19 липня 2011, 10:28
написав BOB
вчіпи катушку, пропусти жилку, і примотай півлітрову бутилку


Не жартуй. А чого не літрову? не 0.75? а може краще 1.5L?

Питання в тому чи знає хтось що цей тест в LB НАСПРАВДІ означає.
Проте, в будь-якому разі за відповідь дякую.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 19 липня 2011, 14:06
написав c-sharp
Питання в тому чи знає хтось що цей тест в LB НАСПРАВДІ означає.

Якщо не помиляюся, вказується рекомендований виробником по розривній нагрузці шнур\флюр\моно, щоб при виважуванні не перегружати\пошкодити\поломати бланк (при нагрузці рветься шнур\флюр\моно), а бланк не пошкоджується!


Новенький
З нами з:
01 лютого 2011, 19:46
Повідомлень: 3
Звідки: ternopil
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 19 липня 2011, 14:50
написав m1g0r
написав c-sharp
Питання в тому чи знає хтось що цей тест в LB НАСПРАВДІ означає.

Якщо не помиляюся, вказується рекомендований виробником по розривній нагрузці шнур\флюр\моно, щоб при виважуванні не перегружати\пошкодити\поломати бланк (при нагрузці рветься шнур\флюр\моно), а бланк не пошкоджується!

Оце цікава думка, дякую. Я власне також так думав, але якось з колегою спілкувалися і я не зміг сказати чому я так вважаю. Ну і зачепило трохи мене... в плані самоосвіти, так би мовити. Стільки спінігнів мав, бачив багато, читав, а офіційного інфо від виробника не зустрічав, де би чорним по-білому було написано про те, що на бланку, до прикладу в 12-16LB можна розірвати 12-16LB моно і це для нього (бланка) цілком безпечно.

Поділися лінком будь ласка, якщо раптом маєш.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2011, 20:18
Повідомлень: 114
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 66
Подякувати: 56
Повідомлення
Додано: 19 липня 2011, 16:00
написав c-sharp
де би чорним по-білому було написано про те, що на бланку, до прикладу в 12-16LB можна розірвати 12-16LB моно і це для нього (бланка) цілком безпечно.

Колись я хотів придбати спін в Штатах. На жаль не пам’ятаю ні марки ні подробиць. На їх сайті було описано що і до чого. На скільки я зрозумів з опису - це рекомендовані параметри для шнурів, ниток і т.д. Хоча суть цієї рекомендації мені вловити не вдалось ;)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 08:27
Всім привіт :heey: у мене проблема, ултралайтовий патичок (з дешевих) катушка Окума незеро якось так і моно 0,16 ловив на воблери з твічом все гуд ставлю маленький силікон з головкою 2грами жилка закручуєця і при зняті трофею (окушка) жилка скручуєця в бороду мене шлях трафляє :brash: тобто коли жилка натянута все гуд а коли попущена то скручуєця ! у чому проблема ??? катушка ? :'(


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 08:34
Швидше за все вона в тебе просто покручена, а малі навантаження (маленький груз приманки) дають змогу їй провисати і послаблятися, це призводить до того що вона крутиться.
Можна попробуати використовувати вертлюжки.
Колись чув про рибака який час від часц з даху 5-ти поверхового будинку спускав гуз практично до землі і так тримав пару хвилин, щоб розкрутилась жилка, потім наматував її назад. Думаю, якщо би жилка була дефіцитом і дуже дорогим задоволенням то так би можна було б робити.
А реально то можеш просто вимотати надцять метрів, вирівняти і спробувати вкласти заново без нагрузки.
То я так собі подумав, може хто має іншу думку.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували:
Propank (20 липня 2011, 10:18)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 08:59
написав Propank
ловив на воблери з твічом все гуд ставлю маленький силікон з головкою 2грами жилка закручуєця і при зняті трофею (окушка) жилка скручуєця в бороду мене шлях трафляє :brash: тобто коли жилка натянута все гуд а коли попущена то скручуєця ! у чому проблема ??? катушка ? :'(

Тут скоріш за все два нюанси:
1. катушка сама по собі крутить жилку, таке явище присутнє майже у всіх бюджетних катушкаш
2. при забросі мдж приманки , вона часто входить в штопор і крутиться як пропеллер - вот після декількох таких забросів твоя жилка як спіралька робиться..........

п.с. пробуй юзати шнур, поміняй жилку (вони ж дешеві) , поміняй катушку!!!
За це повідомлення автора BOB подякували:
Propank (20 липня 2011, 10:17)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 10:20
2. при забросі мдж приманки , вона часто входить в штопор і крутиться як пропеллер - вот після декількох таких забросів твоя жилка як спіралька робиться..........


це явище майже на кожному кидку, вертлюг стоїть але не помагає, доречі я гадаю що це не катушка томущо з воблером все гуд жилка не крутиця.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 15:22
ветлюг для мікроджигу не потрібен, це лишня запчастина у вашій онастці, на легких приманках він просто не виконує своєї функції, причини може бути дві - катушка, або сама жилка, спробуйте поставити іншу. Не поможе задумайтесь над заміною катушки.
Який діаметр жилки?
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 20 липня 2011, 19:35
100% леска...
я тут я там я повсюди...

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 21 липня 2011, 18:16
діаметр 0.16 жилка з дорощих (40грн) а фуфло повне, задумуюсь на шнуром хто що порадить для ультралайту ??? і чи потрібен на ул шнур ???


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 22 липня 2011, 10:26
поміняй жилку, непарся!!! а якщо хочиш нормальний шнур для ультралайту то готовся виложити від 400-500 грн за Японський шнур. тож мабуть буде лучьше поміняти леску на леску. сам ловлю теж 0.16 діаметром лескую, дето за 30-40 грн і немаю ніяких проблем ( раз в два-три місяці купляю нову)який бренд непомню, бо прихожу в магазин і що дають тим і ловлю,незаморачуюсь.
п.с. в мене колись тоже була Окума катуха, тож чомусь теж такий прикол був ;)
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .
За це повідомлення автора yge0607 подякували:
Propank (22 липня 2011, 11:11)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
30 червня 2011, 16:23
Повідомлень: 154
Звідки: м.Збараж
Дякував (ла): 108
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 22 липня 2011, 11:13
Ну хз попробую замінити жилку а там побачу відпишу :(
За це повідомлення автора Propank подякували:
yge0607 (22 липня 2011, 12:30)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 5 [ 64 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: