Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 5 з 9 [ 121 повідомлень ]
Ловля на фідер

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2012, 21:44
Та які образи, це все дискусія.
А на рахунок спорту то це все відносно. От мені спінінг теж не пішов, ну не люблю я ловити тими мормишками на мікросилікон мікроокуня, я люблю щупака і хорошого щоб удар в руку, а от фідер затягнув, тут спорт дуже близький до звичайної рибалки, якщо не брати до уваги темпову ловлю. Незнаю може це моє.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2012, 21:48
написав Tadek
тут спорт дуже близький до звичайної рибалки


Признаюся чесно-спортивні оснастки використовую в своій рибалці


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2012, 17:37
написав Tadek
Цікаво, цікаво. Олександр а чим кормились, і по бутерброду - це перше кулька хлібу зафіксована опришем чи як?


Кормив я власноруч приготовленою прикормкою (2 частини пан.сухарів, 2ч купленої прикормки, 3 частини грунту, 0,5 ч. висівок і 1 частина попередньо звареної висушеної до стану сухарів і перемеленої до стану пилу мастирки). По бутерброду - це два опариша і шматочок пресованого в маленький циліндр хліба (яка послідовність насажування наживки на гачок різниці немає, працювало в любій послідовності)Окремо хліб і опариш теж працювали але суттєво гірше. Мотиль не працював взагалі, ні сам ні в складовій бутерброду. Макарошків забув, нажаль, наварити.В майбутньому обовязково спробую.
За це повідомлення автора KOwAK подякували:
Tadek (27 квітня 2012, 20:09)
Востаннє редагувалось KOwAK в 28 квітня 2012, 14:06, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2012, 17:41
На рахунок байтранера, я користувався на початках катухою без нього, тепер купив собі з байтр., мені набагато зручніше з ним чим без нього, але це особисто мені. Особистої думки нікому не навязую, справа кожного, потрібно самому спробувати два варіанти і визначитися с тим який підходить тобі.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2012, 21:14
написав Tarsik
В самого дві карпові катушки TICA ABISS(з БТР),але я іх придбав через те що продавали по хорошій ціні.Коростуючися ними прийшов до висновку шо вони(тобто БТР) безпотреби.

Тарас, це не показник, що ти користувався. Є моменти де дуже потрібно і зручно, а є навпаки.
Тут дискусія зайшла в глухий кут. :)
Я, для прикладу, маю різні катушки і з бейтранером теж. І для певних умов ловлі це саме то.
Зараз, для карпової ловлі користуюся катушками з швидким фрикционом (Shimano ULTEGRA 14000 XTB), теж не погано себе зарекомендували.
Для того щоб зробити якісь висновки людині необхідно точно визначитися що їй потрібно, а для того потрібен досвід. Досвід - це практика. А практика неможлива без спроб і помилок.
Спробуйте і для себе приймете рішення про доцільність бейтранера.
http://www.active.lviv.ua
За це повідомлення автора Serhij подякували:
WASJA_BOSS (27 квітня 2012, 21:26)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2011, 21:26
Повідомлень: 53
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 33
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2012, 21:30
ок буду брати з байтранером ціна ітак однокова що з ним що без ньго ну як нарахунок поради яку саме котушку брати дешеву 200грн-300, чи дорожчу і ще який розмір 3000 хватить чи все таки 4000 може хтось підказати ну нарахунок фідера то вже на змаганнях прийду поспілкуюся з кимось конкретніше ну а може і хтось тут допоможе .Дякую наперед


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2012, 22:11
написав WASJA_BOSS
ок буду брати з байтранером ціна ітак однокова що з ним що без ньго ну як нарахунок поради яку саме котушку брати дешеву 200грн-300, чи дорожчу і ще який розмір 3000 хватить чи все таки 4000 може хтось підказати ну нарахунок фідера то вже на змаганнях прийду поспілкуюся з кимось конкретніше ну а може і хтось тут допоможе .Дякую наперед

Це повинен бути комплект, тобто окремо не треба вибирати ні палки ні катушки. Катушка повинна підходити під палку і навпаки.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2012, 23:06
написав Serhij
написав WASJA_BOSS
ок буду брати з байтранером ціна ітак однокова що з ним що без ньго ну як нарахунок поради яку саме котушку брати дешеву 200грн-300, чи дорожчу і ще який розмір 3000 хватить чи все таки 4000 може хтось підказати ну нарахунок фідера то вже на змаганнях прийду поспілкуюся з кимось конкретніше ну а може і хтось тут допоможе .Дякую наперед

Це повинен бути комплект, тобто окремо не треба вибирати ні палки ні катушки. Катушка повинна підходити під палку і навпаки.


Сергій , наскільки зрозумів ти хочеш сказати що має бути баланс так як у спінінгу типу де тримаєш рукою має бути рівновага, добре тоді в мене питання на рахунок підбору більшість рекомендує якщо закидати годівниці вагою до 40грам то вистачить 3000 а якщо більші то 4000, тепер якщо в мене фідер шимано бестматер вага його 230грам із 3000 баланс ще би був, а якщо мені треба кидати годівниці 80грам то ставлю 4000 та що в мене корум 430грам тоді що? Моя особиста думка комплект це не принципово!
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2011, 21:26
Повідомлень: 53
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 33
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2012, 23:39
так 3000 вистачить чи ні іщо порадите і який тест на початок треба брати


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2012, 13:38
Василь, для лайта вистарчить 3000, для медіума може бути і 3000 і 4000. На рахунок тесту то вибирай відносно водойми де будеш ловити, на стояк достатньо і лайта а на річку візьми медіум або хевік залежить яка сила течії.
Тобі важко відповісти бо ти задаєш не чіткі запитання: опиши яку рибу плануєш ловити, на якій водоймі, скільки грошей плануєш стратити. Тоді можна радити щось конкретне. Відразу зазначу універсального комплекту немає, купиш свій перший фідер половиш сезон і аж тоді ти сам зрозумієш що тобі конкретно треба, бо ми всі радим зі своєї дзвіниці.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.
За це повідомлення автора Tadek подякували:
WASJA_BOSS (28 квітня 2012, 19:19)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2011, 21:26
Повідомлень: 53
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 33
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2012, 19:35
написав Tadek
Василь, для лайта вистарчить 3000, для медіума може бути і 3000 і 4000. На рахунок тесту то вибирай відносно водойми де будеш ловити, на стояк достатньо і лайта а на річку візьми медіум або хевік залежить яка сила течії.
Тобі важко відповісти бо ти задаєш не чіткі запитання: опиши яку рибу плануєш ловити, на якій водоймі, скільки грошей плануєш стратити. Тоді можна радити щось конкретне. Відразу зазначу універсального комплекту немає, купиш свій перший фідер половиш сезон і аж тоді ти сам зрозумієш що тобі конкретно треба, бо ми всі радим зі своєї дзвіниці.

планую ловити на стоячій воді :timeout: ну може :skrob: ще наш Тернопільський гребний канал,рибу яку незнаю %) карась, плотва,краснопірка, лящ,короп,лин ну і так ,потратити планую небагато спочатку думав до 1000 але напевно :stop: меньше біля 600грн. ну ти напиши для початку чи варта брати щось дорожче чи ні ну типу бюджетний варіант і такий вже кращий(довжина ,тест. фірма можливо якщо таку найду розмір катухи ,вага -можливо її брати дорожчу а потім як навчуся ловити її перекинути на більш дорожчу палку)може зідзвонимось як будеш на змаганнях мій номер 098 пять три один 94 девять ноль, і ще раз дякую


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2012, 21:54
написав Віктор_prest
Сергій , наскільки зрозумів ти хочеш сказати що має бути баланс так як у спінінгу типу де тримаєш рукою має бути рівновага, добре тоді в мене питання на рахунок підбору більшість рекомендує якщо закидати годівниці вагою до 40грам то вистачить 3000 а якщо більші то 4000, тепер якщо в мене фідер шимано бестматер вага його 230грам із 3000 баланс ще би був, а якщо мені треба кидати годівниці 80грам то ставлю 4000 та що в мене корум 430грам тоді що? Моя особиста думка комплект це не принципово!

Я би радив просто добитися максимального комфорту ловлі в динаміці. І вот і все що я мав на увазі.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 15 травня 2012, 22:47
Вітаю шановне панство. Поясніть будь ласка на пальцях різницю між пікером і фідером. Незнаю, що для себе обрати :( Ловити буду на ставках(наприклад с.Колодіївка) та озерах(наприклад м.Тернопіль). І чи можна на пікер замість кормушки та гачка ловити на пружину, типу "метод". Буду дуже вдячний за відповіді.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 16 травня 2012, 07:50
написав iBass
Вітаю шановне панство. Поясніть будь ласка на пальцях різницю між пікером і фідером. Незнаю, що для себе обрати :( Ловити буду на ставках(наприклад с.Колодіївка) та озерах(наприклад м.Тернопіль). І чи можна на пікер замість кормушки та гачка ловити на пружину, типу "метод". Буду дуже вдячний за відповіді.

Наскільки я зрозумів фідер і пікер відрізняються двома речами: самим вудлищем і тим, що в пікерній ловлі використовують грузки замість кормушок.
Думаю якщо вудлище не буде перегружатись від твоєї пружини чи соски, то можна буде ловити.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
14 вересня 2010, 14:18
Повідомлень: 23
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 16 травня 2012, 10:57
написав Asche
Наскільки я зрозумів фідер і пікер відрізняються двома речами: самим вудлищем і тим, що в пікерній ловлі використовують грузки замість кормушок.

Ні, не так. На пікері використовують і годивнички, і тягарці. Так само як і на лайтах, медіумах.
Пікер в першу чергу легка і коротка снасть, з тестом як правило до 40 гр, довжиною 2,40-2,70 м (рідше 3,00 м) і в основному для ближніх дистанцій (15-20 м). А чи ставити на нього тягарець, кормачок 5-15 гр чи навіть ту саму легку методну годівничку питання суто від умов ловлі.
Вибір iBass має залежати від:
ваги типової оснастки, яку буде використовувати
типової дистанції закиду
виду риби.
Якщо ловити пікером карасика і плотвичку на 10-20 м - цілком комфортно і цікаво. Якщо ж ним націлюватись на мілкого коропця, хорошого карася і дистанції
30-40м - то це вже трошки екстремально. Для цього краще б підійшов лайт в розмірі 3,00-3,30 і тестом до 50-60 гр.
ЗображенняЛОФРС
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 5 з 9 [ 121 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron