Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 5 [ 63 повідомлень ]
Карпоманія (балачки)

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2008, 22:18
Як на тернопільщині ловлять коропа...
Де можна половити на бойли...?
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 12 грудня 2008, 23:57
написав Serhij
Як на тернопільщині ловлять коропа...
Де можна половити на бойли...?

Привит Serhij,мени тут на форуми трохи скучнувато,зибралися переважно щукари.а мени бильш по души карпова покльовочка пид кодовою назвою-"паровоз". :drill: .я нелапаю на бойли бо ця рибалка трошки дороговата,но в нас е шанувальники спортивнои рибалки.вони,як правило,нерозголошуют де вони рибачат.я знаю тильки один ставок куда вони издят-Вишнивець.я лапаю на пружини саморобного виробництва,це прототип кормушки МЕТОД,хотя и на цю кормушку пробував.сигнализатори використовую вже 3-й рик,видмовлятися вид них незбираюся.
P1010041.JPGце моя пружина,набиваю в неи кашу яку вару за власним рецептом,на гачки кукуруза або щось инше.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 00:29
написав Tarsik
написав Serhij
Як на тернопільщині ловлять коропа...
Де можна половити на бойли...?

Привит Serhij,мени тут на форуми трохи скучнувато,зибралися переважно щукари.

Ну от це ти зря, сезон зараз просто такий, не дуже карпа і половиш.
а на рахунок місць, так їздили в останні теплі денькі в Бережани на ставок, рибалка була просто суперова, монстрів не ловили (на жаль) але від 1 до 2 кг карпята вночі спати не давали


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 01:06
Ти як и на шо ловиш GOR :question: А останни тепли деньки це коли именно :question:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 01:21
Я вже 1,5 років на пружинки не ловив... :) Вже як присів на бойли то зіскочити годі...
http://www.active.lviv.ua

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 01:31
Дай бог памяті ;) , це було напевно на прикінці жовтня-початок листопада, а потім вони ставок підспустили і заборонили взагалі ловить (надіюсь до весни). А ловлю на споруду зрідні твоєї і різні її модифікації. Ще поважаю макушатнік. Пробував ловить на бойли, як що чесно невийшло. Тепер мені трошки зрозуміло чому не вийшло ( начитався різноманітних статей, надивився фільмів). В новому сезоні буду пробовать знову бойли, мені здається це класна річ, але відмовлятися від старої доброї пружини :hooked: думаю також не варта.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 01:44
Я теж поступово переходив від старого до нового. Тепер краще більше і частіше, але зразу кепсько виходило.
http://www.active.lviv.ua

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 19:55
Tarsik та чому нема де ловити Заложці, м.Ходачків правда той став що в полі ....
В 2007 році на Ходачківському ставку я виловив от такий екземпляр

IMG_2184.jpg

а тепер шановні карп'ятники розкажіть в кого які снасті ... бо хочеться трішки обновити свій рибацький гардероб в плані прутів і катушок. на даний момент ловив дешевими патиками з кобрами катушками хто, що порадить щоб було не дорого но сердито :nose:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 23:35
написав GOR
. А ловлю на споруду зрідні твоєї і різні її модифікації. Ще поважаю макушатнік. Пробував ловить на бойли, як що чесно невийшло. Тепер мені трошки зрозуміло чому не вийшло ( начитався різноманітних статей, надивився фільмів). В новому сезоні буду пробовать знову бойли, мені здається це класна річ, але відмовлятися від старої доброї пружини :hooked: думаю також не варта.

Нарахунок макушатника я знаю що це добра рич,но я пробував-пробував,ну нейде вин мени нияк и все тут.Може я роблю неправильни монтажи,но я немав в кого подивитися як це мае бути максимально эфективно.Базарни варианти(в Валери) мени непидходят там 4-и гачка (а на Ивачови можна тильки 10-ь)виходить що можна закинути тильки 2 удочки(мало).Тому я облюбував пружину,пробував ризни варианти зборки и зупинився на цьому,вертлюжки вищи пружини дав для того щоб незапутувалися поводки,з двох кинцив карабинчики щоб бистро миняти снасть. БОЙЛИ!? Эфективна рич якщо карпа привчити на нього,но для цього дуже порядочно треба витратитися,нажаль мий симейний бюджет цього непотягне.Цього лита я пробував лапати "нахаляву",за декилька рибалок ниоднои покльовки немав,пробував ризни монтажи,плаваючи бойли и прости,сниговики нейтральнои плавучести але все марно.Треба карпушу вчити на них-100%!На рахунок фильмив -можу записати тоби декилька дискив,маю всю КОРДУ,по ФОКСУ пару(анг.мова)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 13 грудня 2008, 23:58
Якраз зараз почав складати новий комплект. Катушки вже прикупив (Shimano big baitraner lc), а з прутами напряг незнаю шо взяти чи fox чи sportex чи shimano. Задача серйозна, вже і пробував і неможу виьрати....
Маленький миклашівський коропчук
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 00:40
Цитата:
а тепер шановні карп'ятники розкажіть в кого які снасті ... бо хочеться трішки обновити свій рибацький гардероб в плані прутів і катушок. на даний момент ловив дешевими патиками з кобрами катушками хто, що порадить щоб було не дорого но сердито :nose:

В мене патики дешеви,НАВИГАТОР(тест 120-180ГР).,але я ними успишно видрибалив три сезона.Закидаю ними пружину з кашею и груз 3lb на 100м,но я их трошки модернизував-поставив сиковськи кольца,ихни ножки прикрипив грубою ниткою и супер клеем(зарахунок цього вони стали трохи мицниши),поставив новий катушкотримач як можна було дальше вид краю щоб збильшити махову силу.Тои весни правда при очередному заброси один розломався на три частини,добри що все поинерции пишло вперед а недало мени по голови. Його я видразу заминив композитовим патиком Gold Star BOILIE 360 двохсекцийним,взяв спочатку один на пробу-в нього параболичний строй и далеко ним кинути неможу,а так взагалито для мене можи бути.Цього лита думаю щось прикупити краще,що саме ше невиришив.Маю три катухи WYCHWOOD MAXIMISER BIG PIT 70-ними задоволений на 130%,и ше 5 штук LINE WINDER EU 3000-вони так соби,можуть бути на пидмини.Сигнализатори GOLDEN CATCH а свингера зробив соби сам,всередину сигнализатора впаяв дротики и вивив до свингера -тепер при покльовци вин свитися паралельно сигнализатору(вночи дуже зручно),додаю фото.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 00:55
Я починав з патиків флагман 3,6 на 3 лб. До сих пір не поламав і відпрацьовують вони на свої гроші 150%. Можеш спробувати, з нормальною катухою, шок лідером і основою 0,28 -- 100 м не відстань.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 01:10
написав Serhij
Я починав з патиків флагман 3,6 на 3 лб. До сих пір не поламав і відпрацьовують вони на свої гроші 150%. Можеш спробувати, з нормальною катухою, шок лідером і основою 0,28 -- 100 м не відстань.

Якщо файний прут карбоновий-да це непоказник 100.Но цими яки я маю зарас навить з катухою що на фото,шок лидером,а основа в мене 0,30 пружину з кашею и грузом 3лб я неможу видправити бильш ниж на 100.Бойлову снасть(вертольот)и маленький мишок пва я кидав приблизно на 130-140.Я вот соби думаю а чи не липше вже купляти 3.9м?Ними можна кинути дальше,бо деколи треба видправляти оснастку за обрий.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 01:29
Я тобі можу сказати так -- без лічильника ніхто чітко не скаже на скільки він кидає (перевіряли), а патикик треба вибирати під техніку забросу, фізичні дані рибака. А зрештою, треба взяти в руки і покидати, якщо ліг в руку то ти сам відчуєш. І відгружати палку треба на відчуття. В мене була 3,5 лб (не помятаю назви) і відгрузив я її на на 140 грам, получилося трохи жостковато, але литіла далеко.
А телескопом ти далеко не кинеш, то факт. Але все залежить від рибака, а не від снастей (колись витягнув на 11,2 на китайський тел за 40 гр. :) ).
Я хочу получати задоволення від рибалки, тому і снасті майже всі поміняв почав на кращі.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 01:41
написав Serhij
Я хочу получати задоволення від рибалки, тому і снасті майже всі поміняв почав на кращі.

Я опридиляв дальнисть по намотци на шпули,ну це звичайно приблизно.Хтилося почути твою оцинку моих катушок. Я вид рибалки отримую массу задоволеня и хтилося б мати кращи прути но бюджет непозволяе поки що.Скупляюся потехенько

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 5 [ 63 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron