Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 6 з 7 [ 96 повідомлень ]
Голавль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 05 травня 2012, 12:08
написав iBass
Панове, підкажіть будь ласка де в межах Тернополя та району можна успішно половити головня? Якщо можна поконкретніше. Ще ніколи не ловив цю гарну рибину, ось і хочеться спробувати.

там в звіті Олега іви для особо зацікавленніх і допитливих є фото з назвою села viewtopic.php?f=13&t=125&start=210
За це повідомлення автора seryoja подякували:
oleg_iva (05 травня 2012, 12:22)


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 26 липня 2012, 11:54
Хто в нас є на форумі з головлятників,роскажіть як ця риба веде себе в дану пору року,чи не змінились її повадки і методи лову,в яку пору доби досягає максимальний пік активності.
:pardon:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 26 липня 2012, 13:07
Відпишу про клена такого, яким він є в тих місцях, де я ловлю. То є річка Серет в Заліщицькому районі в с.Шипівці.
Ловлю його в світлу пору доби. Помітив, що вдосвіта і ввечері не бере. На цю пору непогано реагує на "плюх", хоча жуки вже відлетіли. Хоча з'являються вже коники. Ловлю його або під навислими гілками на сплав, або на мілині на перекатах. Серет тепер заростає водоростями і клен любить триматись в них. Проводки - рівномірні, рідко з паузами. Швидкість проводки вибираю кожен раз експериментально, хоча швидкими їх не можу назвати. Головне, щоб воблер грав на самій повільній проводці. Ловлю на кренки, чомусь на інші воблери реакції взагалі нема. Ловлю УЛ снасттю, тому не використовую воблери довші за 4-4.5см.
Хочу сказати одну річ: цього року клен якись "гнилий". Ніби і атакує приманку, ніби і бере, а сходів нємєряно в порівнянні з частотою ударів. Раніше такого не спостерігав.
Ну ніби всьо. Якшо шо, то відповім на питання які цікавлять.
Ще раз повторюсь, те, що я написав відноситься суто до тих місць де ловлю. Не можу стверджувати, що дані слова будуть описувати клена в інших місцях.
За це повідомлення автора Asche подякували: 3
Dmitry (27 липня 2012, 16:54), igoryha2010 (26 липня 2012, 13:55), parawyt (28 жовтня 2012, 08:02)


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2012, 09:59
Хочу піти в нас в межах Тернополя на голавля...Ніколи ще ця риба не попадалась на гачок :( Порадьте будь-ласка куди краще йти??? думаю піти в верх по каналу,чи там його немає?


Активний дописувач
З нами з:
04 грудня 2009, 19:50
Повідомлень: 51
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 26
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2012, 11:17
написав Relight
Хочу піти в нас в межах Тернополя на голавля...Ніколи ще ця риба не попадалась на гачок :( Порадьте будь-ласка куди краще йти??? думаю піти в верх по каналу,чи там його немає?

Цілеспрямовано ловлю голованя на спінінг лише четвертий рік, тому спробую дати вам кілька порад, які є лише моєю скромною думкою і не більше. По-перше: акваторія від дамби с. Г. Івачів, Тернопільського району до мосту на межі Тернопільського ставу та гребного каналу закрита для ловлі до весни(див. заборону ловлі на зимувальних ямах з 01.11.20012); по-друге: клень та риба, яка любить річки з досить швидкою течією, тому знайти її вище по течії р. Серет від Тернополя(який там є сильно зарегульований) буде досить проблематично; по-третє: період піку активності даної риби давно минув, як і більшості представників так званих білих риб, хоча поодинокі винятки все ж трапляються. Можу порадити вам почати пошуки цього представника іхтіофауни від дамби Тернопільського ставу і продовжити вниз по течії річки. Хтось каже що бачив і навіть ловив кленя біля зоокутка, хтось біля мостів, що поряд з базаром, хтось в Березовиці і в Острові. Особисто я ловив лобатого починаючи від Буцнева і до Чорткова. Спінінгом зараз рекомендував би ловити голованя на ямах, в корчах і кущах на ділянках зі спокійною водою, використовуючи мдж-приманки, можна також на донки і поплавчанки з тваринними насадками - виповзок, печінка, курячі кишки. Нагадаю ще раз, що все вище написане лише мої особисті спостереження і думки, які не претендують на істину в останній інстанції. Буду дуже приємно вражений фактами вилову кленчуків вище Тернополя чи Івачева і бажаю успіху в ловлі цієї красивої, обережної і спритної риби.
P.S. Так як головень не вирізняється вишуканими кулінарними якостями, раджу його відпускати в рідну стихію, залишивши лише фото на згадку.
За це повідомлення автора voha-san подякували: 3
parawyt (02 грудня 2012, 14:26), Relight (06 листопада 2012, 17:18), Sonic (13 листопада 2012, 21:24)


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2012, 17:17
voha-san,дуже дякую за хорошу информацию) Буду мати тепер уявлення хоч де його шукати) Можливо і тоді в мене з`явиться звіт із гарним голавлем) :ops:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 03 березня 2015, 10:02
Мої вітання! Прийшла весна, вже потепліло, пора їхати на рибалку. Панове форумчани, затяті рибалки, підкажіть, коли навесні починає голавлик покльовувати, до вильоту хруща є шанс половити? Можливо хтось має бажання з'їздити спробувати вдачу - то я залюбки складу компанію.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 06 березня 2015, 12:40
На Гніздній завжди ловив від сходу льоду на кренки, але в цьому році і льоду не було і вода дуже низька
тому результат майже нульовий.
На Сереті до хруща на воби не хоче , але інколи попадає на джиг(мабуть стоїть низько). Цілеспрямовано
ловлю після хруща.
За це повідомлення автора FISHHANTER подякували:
Сірий (06 березня 2015, 20:15)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 06 березня 2015, 20:15
Порадьте кілька уловистих голавлиних воблерів, що найкраще працюють в наших краях. Дякую.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 06 березня 2015, 22:03
jaxon litle
jaxon micro
jaxon hooper
owner cultiva bug eye
yo-zuri l-minnow44
Це ті на які я ловлю.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 06 березня 2015, 23:13
О, є в мене лмінноу 3 штуки, але в одному залипає груз в хвості, не попадались Вам такі? Як вилічити?
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 08 березня 2015, 00:10
Такі не попадались тому порадити нічого не можу.
Зурік в мене не основна приманка на клена,
використовую його при облові ямок.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 08 березня 2015, 20:13
Зрозуміло. Дякую. Буду радий скласти компанію на голавлика, якщо не проти. А то сам не в курсі що до чого, потрібні поради.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
29 грудня 2013, 19:18
Повідомлень: 28
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 08 березня 2015, 20:46
ніщо не косить так кленя ,як колєбалки та вертушки 8-) ;)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 09 березня 2015, 02:37
Нічого не маю проти залізяк, сам ловлю, але в цих приманок є багато недоліків.
Не завжди можливо контролювати горизонт проводки, - звідси багато зацепів.
І залізяку так як воб не сплавиш, коли не має можливості закинути.
Умови малих рік з поросшими берегами вимагають використання різних приманок.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 6 з 7 [ 96 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron