Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 27 з 31 [ 455 повідомлень ]
Спінінги

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 30 грудня 2012, 18:00
Доброго вечора. Задумався про покупку ультралайт спінінга для ловлі клена на Сереті. Переважно буду використовувати воблери. Рідко але все таки планую ловити і окуня на мдж. Дивлюсь на Major Craft Solpara (Tubular). Планую взяти до нього катушку Exia. Що скажете про таки комплект і чи буде пасувати до нього СуперПе шнур, чи взяти щось інше? Наперед дякую за поради.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 30 грудня 2012, 18:43
написав Asche
Доброго вечора. Задумався про покупку ультралайт спінінга для ловлі клена на Сереті. Переважно буду використовувати воблери. Рідко але все таки планую ловити і окуня на мдж. Дивлюсь на Major Craft Solpara (Tubular). Планую взяти до нього катушку Exia. Що скажете про таки комплект і чи буде пасувати до нього СуперПе шнур, чи взяти щось інше? Наперед дякую за поради.

солпара онлі мдж.. на кленика - з мажор крафта.. басс пара до 7 чи10г.. не жорстка того і поджигувати можно.. також трапара цікава


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 30 грудня 2012, 19:01
написав seryoja
написав Asche
Доброго вечора. Задумався про покупку ультралайт спінінга для ловлі клена на Сереті. Переважно буду використовувати воблери. Рідко але все таки планую ловити і окуня на мдж. Дивлюсь на Major Craft Solpara (Tubular). Планую взяти до нього катушку Exia. Що скажете про таки комплект і чи буде пасувати до нього СуперПе шнур, чи взяти щось інше? Наперед дякую за поради.

солпара онлі мдж.. на кленика - з мажор крафта.. басс пара до 7 чи10г.. не жорстка того і поджигувати можно.. також трапара цікава


Так от хочеться не зовсім щоб була жостка. Солпара з вклейкою tubular малась на увазі. Трапару має колєга з Чернівців і задоволений на всі 100%. От спілкуюсь з ним і він радить її також. А на рахунок катушки і шнура що скажете?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 30 грудня 2012, 19:39
тубулар, то не вклейка а суцільний бланк, просто солпара за довга і за соплива.. для неї джиг мах 3г+приманка.. і то я б сказав комфортно 2г+ приманка.. да і за слабка вона.. часто ламають.. тим быльше ганяти воби (кренки), вертухи на течії те саме шо джигувати твічевим коротким патиком.. прут треба модерейт або середньо-швидкого строю.. басс пара до 7 г і до 10 (проїдся по магазах потруси)..
ше з варіантів.. кінг фішер уди, банакс ультра до або до 6-8г, фаворіт профешионал до 5г вроді (досить цікавий як спін "універсал")


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 30 грудня 2012, 20:33
Я для невеличкого голавлика маю Professional PLS-682UL. Досить цікавий спінінг. Ловив ним і на МДЖ і на воблера, волкера, маньячки. Прикупив ще колебло 3г, думаю також з цим буде все ок. На більшості останніх рибалок ловив в основному ним. При тому, що це УЛ, має запас міцності на виважуванні. Стінка бланку товстенька :) Можу дати потрусити! Якщо згадати всі УЛ що в мене були - цей самий універсальний.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 30 грудня 2012, 23:07
написав seryoja
тубулар, то не вклейка а суцільний бланк, просто солпара за довга і за соплива.. для неї джиг мах 3г+приманка.. і то я б сказав комфортно 2г+ приманка.. да і за слабка вона.. часто ламають.. тим быльше ганяти воби (кренки), вертухи на течії те саме шо джигувати твічевим коротким патиком.. прут треба модерейт або середньо-швидкого строю.. басс пара до 7 г і до 10 (проїдся по магазах потруси)..
ше з варіантів.. кінг фішер уди, банакс ультра до або до 6-8г, фаворіт профешионал до 5г вроді (досить цікавий як спін "універсал")

А в нас таке мажор де продають?
написав m1g0r
Я для невеличкого голавлика маю Professional PLS-682UL. Досить цікавий спінінг. Ловив ним і на МДЖ і на воблера, волкера, маньячки. Прикупив ще колебло 3г, думаю також з цим буде все ок. На більшості останніх рибалок ловив в основному ним. При тому, що це УЛ, має запас міцності на виважуванні. Стінка бланку товстенька :) Можу дати потрусити! Якщо згадати всі УЛ що в мене були - цей самий універсальний.

хм... мав би бажання потрусити. де таке можна втілити в життя?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 31 грудня 2012, 09:48
мажор крафт в рибаку і спортландії дивись


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 31 грудня 2012, 17:47
написав Asche
хм... мав би бажання потрусити. де таке можна втілити в життя?

Я маю бажання 2-3 січня половити на спінінг на річці біля дамби, там зможеш потрусити і половити.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 24 січня 2013, 18:38
Доброго вечора панове. Назбиралась в мене купка вобів, в більшості, мінноу, порадьте не дорогий твічовий спін з тестом до 10, може до 12 гр. Найлегший воблер у мене, всім відомий, мідж. Чому не дорогий спін? Та все тому, що юзати його буде ще маленький, але вже підсаджений на гачок, рибак. Хочеться зробити подарунок хлопчині! Дякую.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 24 січня 2013, 19:07
Сам користуюсь фаворит лагуною 3-12 довжиною 1.98. Доволі не поганий за такі малі гроші.Також за ті гроші можна взяти Берклі черівуд.
Маю ше Mitchell Privilege 150 з тестом 0-3,як на мене то просто бомба.Маленькі воблєра твічить суперово,навіть тайні мєгалона. Верхній тест по вобам десь 8 грам.Доводилось ним навіть кидати кастмастєр7.


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 16:29
Збираюсь на днях взяти блю бірда 0.5 - 5,але тут є мала проблема... Моя катшука важить з шнуром біля 280 грам а багато хто каже шо це вже вийде не аби який перебор,чуйка знизиться сильно...Я в парі не тримав цей спін з катушкою. Як думаєте буде більш-менш нормально чи взагалі тоді відмовитись поки не пізно? А на нову легшу катушку грошей немає.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 вересня 2011, 16:00
Повідомлень: 78
Звідки: тернополь
Дякував (ла): 383
Подякувати: 269
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 16:52
Купи спінінг, відловишся поки що з тим що маєш,а згодом вирішеш сам чи тобі зручно.А палочка непогана за такі гроші.


Активний дописувач
З нами з:
19 серпня 2012, 16:36
Повідомлень: 49
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 17:33
написав Relight
Збираюсь на днях взяти блю бірда 0.5 - 5,але тут є мала проблема... Моя катшука важить з шнуром біля 280 грам а багато хто каже шо це вже вийде не аби який перебор,чуйка знизиться сильно...Я в парі не тримав цей спін з катушкою. Як думаєте буде більш-менш нормально чи взагалі тоді відмовитись поки не пізно? А на нову легшу катушку грошей немає.


А я тримав блюбірд + екусіма 1000 ну ппц зовсім нето я собі мусів купити легчу бо коли поставити 280 грам на блюбырд таке враженя шо тримаєш саму катуху в рукав но зовсім не то шо тре а коли поставив легчу бірд защибитав )))))


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 17:37
написав рибацюга1
Купи спінінг, відловишся поки що з тим що маєш,а згодом вирішеш сам чи тобі зручно.А палочка непогана за такі гроші.

ну бляха э мынус адын.. ламається вклейка часто або після 2-го кольца від стику.. краще за ті гроші взяти якито мікадо сільвер ігл.. може на вигляд не такий звіздатий як блю бірд :D але кращий однозначно.. кращого за ті гроші не зустрічав пока..


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 18:54
Не знаю в кого що там ламаєця :skrob: ,2 сезони можна сказати не шкодуючи проловив і карпи і щуки не малі,голавля і стукав його пару рас об гіляки :drill: і слава Богу думаю ще прослужить не один сезон.І знайомі мають ловлять всі довольні.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 27 з 31 [ 455 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron