Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 28 з 31 [ 455 повідомлень ]
Спінінги

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
18 червня 2011, 22:36
Повідомлень: 11
Звідки: з дна океану
Дякував (ла): 5
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 21:08
На мою думку за такі гроші можна щось інакше взяти(Сергій правий).


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 21:12
може як попадає.. тут на форумі навіть було як в один день двоє виставило на продаж вломані в одному і тому ж місці.. та бо всі повелись на льокий тіпа кльовий дізайн.. в того ж мікадо бланк досить класніший.. швидкіший.. чимось нагадав фінезу т по чуйці порівняно з блю бірдом кращий.. заброс тоже відчутно більший.. мінус - зовнішній вигляд.. да і всі заро гонять з блюбірдерів як з секти якоїто..
За це повідомлення автора seryoja подякували:
Василь рибак (10 лютого 2013, 01:36)


Постійний відвідувач
З нами з:
31 липня 2010, 12:18
Повідомлень: 224

Дякував (ла): 108
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 21:36
Рибаки всі сектанти :D .Фінеза тоже,лунакія тоже .всьо секта :pleasantry:


Активний дописувач
З нами з:
19 серпня 2012, 16:36
Повідомлень: 49
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 21:56
написав seryoja
може як попадає.. тут на форумі навіть було як в один день двоє виставило на продаж вломані в одному і тому ж місці.. та бо всі повелись на льокий тіпа кльовий дізайн.. в того ж мікадо бланк досить класніший.. швидкіший.. чимось нагадав фінезу т по чуйці порівняно з блю бірдом кращий.. заброс тоже відчутно більший.. мінус - зовнішній вигляд.. да і всі заро гонять з блюбірдерів як з секти якоїто..



Тоді порадь мені ше я купив собі блюбірда за 400грн нового шо на ту саму можна купити кромі корта він жоще.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 14:49
Повідомлень: 41
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 22:00
"На вкус и цвет товарищей нет"- так само тут кожному своє, хтось по бюджету вибирає хтось по якості, а хтось по вигляду :)


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 22:03
Шось ви мене сильно насторожили. В інтернеті бачив тіки позитивні відгуки а альтернативу відповідно не розглядав. А сільвер ігл який іменно,той шо 210 з тестом 0 -10?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 09 лютого 2013, 23:55
я один час юзав сільвер 2.29 вроді.. тест не помню вроді до 10 чи до 7.. при тому шо перед тим спіном ловив і мебару і лунакією. враження склав хороші. (просто попередні спіни порозпродував і взяв цей шоб відловити на кубку Терн. області з берега в Романівці.. як оказалось удачно..) він досить бистрий. гарно анімує приманку. кидає далеко.. не нагружений кольцами.. бюджет точно не помню але +- такий як в блюбірда.. а що до ломаних блюрдів то попитай Макса з спортландії скільки він їх поремонтував вже..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2013, 08:44
Перед тим як колись брати свій блу бірд багато про нього читав. Багото було позитивних відгуків, трохи менше негативних, але все ж були. Поїхав - купив - довольний. Відловив досить активно минулий сезон на Сереті поміж деревами, корчами і т.д. Було що грішно стукнув по гілках пару раз. Було що приманку зачіпав на гілці і пробував дьоргати. Було всяке. Але спінінг залишився в тому стані, в якому купив =) Ну хіба ручка чуток стерлась. Маю надію наступний сезон знову відловити удачно.
Максимально що кидав тою палкою - приманки вагою до 5гр. По довжині максимальний був Уж Стік 5см, але він не упористий, то тут проблем не було.
Щодо МДЖ, то саме з цією палкою спробував перший раз такий вид ловлі. До того джигував, але явно більшими приманками. Чесно кажучи, мій ББ чуйку має досить добру. Тички пасивного окуня я відчував в руку. А от щодо ваги джиг-головок... Ловив на Касперівському водосховищі і там 2гр головка відслідковувалась на падінні тільки по натяжці шнура. Кінчик не працював. Від 3-х грам - кінчик гнувся. От так от.
За це повідомлення автора Asche подякували:
igoryha2010 (10 лютого 2013, 11:18)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2013, 10:45
блін шо всі рівняють то шо було два роки тому.. тим більше фаворіт.. візьми той ж самий ексклюзив перші.. зовсім на відчуття інший.. жорсткіший, бланк грубший, чуйка більша..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2013, 11:05
Я просто висловив свою думку і враження. Думаю кожна думка має право на життя. Я ж нічого не рівняю =)
Було б чудово, якби кожен міг перед покупкою провести хоча би якийсь час на рибалці з різними варіантами, щоб вибрати для себе найкращий. А так як змога є тільки "потрусити" в руці в магазині, то ж не відчуєш торкання дна і т.д.
Не рекламую продукт. Думаю чоловік з часом сам для себе вибере найкращий варіант і купить його. Мені ж комфортно з ББ, хоча для деяких умов, де раніше ловив цим спінінгом, хочу брати на весні іншу паличку. Але все приходить з часом, практикою і досвідом.


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2013, 11:29
Я вже сам не знаю чого хочу..... В житті майже джигом не ловив. Вот і шукаю першу палку.А в таких речах як чуйка,ше там шось і ше,то я майже не розбираюсь....Мені показалось шо серед всіх в не великому ціновому діапазоні блю бірд найбільше виділяється.Я ж не буду ним боротись з щупаком 3кг,для того маю друге. І далеко сумніваюсь,шо я можу зламати спінінг,хіба брак)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 січня 2011, 14:45
Повідомлень: 70
Звідки: Zbarazh
Дякував (ла): 101
Подякувати: 19
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2013, 13:59
Великий щупак дуже любить клюнути саме на ул снасть ,але якшо з розумом тягнути то ти палці нічого не зробиш ,а зламати по неакуратності можна дуже просто, в більшості випадків бірди так і ламаються.


Активний дописувач
З нами з:
19 серпня 2012, 16:36
Повідомлень: 49
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2013, 17:22
написав Relight
Я вже сам не знаю чого хочу..... В житті майже джигом не ловив. Вот і шукаю першу палку.А в таких речах як чуйка,ше там шось і ше,то я майже не розбираюсь....Мені показалось шо серед всіх в не великому ціновому діапазоні блю бірд найбільше виділяється.Я ж не буду ним боротись з щупаком 3кг,для того маю друге. І далеко сумніваюсь,шо я можу зламати спінінг,хіба брак)

Нормально відстроїти фракціон і буде чотко буш ловив і лови як шо шось більше попаде воно тебе з годинку часу відт.............. а потім ти будеш довольний .


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 10 лютого 2013, 17:28
вклейки в блю бірдів ламаються при захльості на забросі.. через галіму форму колєц.. але ж бляха після кольца той шо за стиком то тут хз кількість поломок шо вклейки шо після стику майже одинкова.. бачив разок навіть поломку бланка мміж рознесеною ручкою.. за останній сезон сам десь штук 10 ремонтував.. бачив як при покльовці ламає блю бірд.. навіть без підсічки =-O нікому нічо не навязую.. серед того ж китайського хламу попадається хороші бланки.. і буває серед дорогих попадається фігове.. це таке саме як колито хвалили спіни скілл але в 80 процентів він ламався на першій рибалці.. але пох.. зато тубус є :pleasantry: хто як привик ловити.. я схиляюсь до того шо снасть має бути надійна.. всі шо в мене були спочатку тестував.. гнув.. з думкою хай краще в дома поламається як має чим на рибалці настрій зіпсує.. в ітозі на спінінг до 3г ловив рибу 1-2кг особо не напрягаючись.. снасть для того шоб ловити а не труситись над нею з попущеним фрикціоном.. шоб часом не зламало.. не говорю вже про те коли ловиш в коряжніку і рибу тре тримати а не бавитись..


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 12 лютого 2013, 14:42
Взяв собі ББ 0.5-5. Як прийшов то почав проводити "техогляд".Кольца рівні.В руках гнув стик де вклейка,то ніби нормально. Своїм першим мікро джиговим спіном довольний,ніби :)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 28 з 31 [ 455 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron