Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 8 з 11 [ 162 повідомлень ]
Квиток УТМР

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 16:02
Сьогодні зробив собі квитка. Заплптив 195грн. Пояснювали :100грн членство, 5- квиток, 30 держ збір і 50 я вже й забув за шо :) . При проханні дати якийсь чек чи квитанцію дівчата з бухгалтерії зробили такі обличчя ніби я пін код від їхньої зарплатної картки питаю :) Тепер буду вільно плавати по утмр-ських ставках :)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 19:15
написав sagittarius79
Сьогодні зробив собі квитка. Заплптив 195грн. Пояснювали :100грн членство, 5- квиток, 30 держ збір і 50 я вже й забув за шо :) . При проханні дати якийсь чек чи квитанцію дівчата з бухгалтерії зробили такі обличчя ніби я пін код від їхньої зарплатної картки питаю :) Тепер буду вільно плавати по утмр-ських ставках :)


....а цих ставків в Тернопільській обласній організації УТМР всього-навсього аж два, в Кременці та Збаражі чи Підгайцях. І хай УТМРівські чинуші нікому не вішають лапшу на вуха, особливо в Івачеві, ні на один більше став в них немає документації, а це означає що ці водойми загального користування.
http://fsfu.org.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 19:49
написав КСС
....а цих ставків в Тернопільській обласній організації УТМР всього-навсього аж два, в Кременці та Збаражі чи Підгайцях. І хай УТМРівські чинуші нікому не вішають лапшу на вуха, особливо в Івачеві, ні на один більше став в них немає документації, а це означає що ці водойми загального користування.

Найбільше мене цікавлять бережанська, козівська, івачівська та касперівецька водойми . З ваших слів виходить , що ці таше з десяток водойм не мають відношення до УТМР і є водоймами загального користування????
Виходить дарма робив квиток?
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 20:15
написав sagittarius79
написав КСС
....а цих ставків в Тернопільській обласній організації УТМР всього-навсього аж два, в Кременці та Збаражі чи Підгайцях. І хай УТМРівські чинуші нікому не вішають лапшу на вуха, особливо в Івачеві, ні на один більше став в них немає документації, а це означає що ці водойми загального користування.

Найбільше мене цікавлять бережанська, козівська, івачівська та касперівецька водойми . З ваших слів виходить , що ці таше з десяток водойм не мають відношення до УТМР і є водоймами загального користування????
Виходить дарма робив квиток?

Вперше чую, що Касперівська ГЕС підпорядкована УТМР...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 20:30
де можна взнати , які водойми підпорядковані УТМР ? де треба мати квиток?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 20:53
написав tedden
де можна взнати , які водойми підпорядковані УТМР ? де треба мати квиток?
написав Asche
Вперше чую, що Касперівська ГЕС підпорядкована УТМР...


Не беруся спорити які водойми знаходяться в підпорядкуванні УТМР, але сьогодні, коли виробляв квиток попросив перелік цих водойм і дівчата дали такий список:

Зображення
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 20:54
написав tedden
де можна взнати , які водойми підпорядковані УТМР ? де треба мати квиток?


написав КСС
написав sagittarius79
Сьогодні зробив собі квитка. Заплптив 195грн. Пояснювали :100грн членство, 5- квиток, 30 держ збір і 50 я вже й забув за шо :) . При проханні дати якийсь чек чи квитанцію дівчата з бухгалтерії зробили такі обличчя ніби я пін код від їхньої зарплатної картки питаю :) Тепер буду вільно плавати по утмр-ських ставках :)


....а цих ставків в Тернопільській обласній організації УТМР всього-навсього аж два, в Кременці та Збаражі чи Підгайцях. І хай УТМРівські чинуші нікому не вішають лапшу на вуха, особливо в Івачеві, ні на один більше став в них немає документації, а це означає що ці водойми загального користування.


На мою думку, цим словам можна повністю довіряти. Не в інтересах цього чоловіка писати дезінформацію.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 21:00
написав sagittarius79
написав tedden
де можна взнати , які водойми підпорядковані УТМР ? де треба мати квиток?
написав Asche
Вперше чую, що Касперівська ГЕС підпорядкована УТМР...


Не беруся спорити які водойми знаходяться в підпорядкуванні УТМР, але сьогодні, коли виробляв квиток попросив перелік цих водойм і дівчата дали такий список:

Зображення


Спеціально завтра по топопланах порахую площу водосховища. =)
Тільки за що в такому випадку платити гроші їм. За Касперівське водосховище можу багато говорити. Хоч би раз за внески, в такому випадку, зробили благоустрій, прибрали, довели до ладу і т.д.
Я вже мовчу про кількість браків на тій водоймі, їхні домовленості зі всіма інстанціями, прокат водного транспорту (скутера, човни, тощо) без будь-яких дозволів (мав там неприємну історію з подібними транспортними засобами).
В нас всі раді гроші збирати, а зробити те, що повинні - всім глибоко начхати.
Далі не буду розписувати, бо схоже на ЕМО-мод =)

Як на мене, то варті уваги і поваги лише люди на кшталт хлопців, що організовують і беруть участь в прибиранні каналу. Сам не мав змоги бути присутнім, та в суботу, можливо, долучусь до тієї справи, якщо не треба буде поспішати на "суботник" на малу батьківщину - Заліщики.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 11 березня 2014, 21:30
ну скажемо так, площа площею, а список водойм треба знати буде


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 12 березня 2014, 07:05
написав tedden
ну скажемо так, площа площею, а список водойм треба знати буде

Ну там пише "Касперівці". В селі є водосховище, за ГЕС тече р. Серет. Де конкретно вказано яка водойма? Якось тупо, не знаходите?
Ще змалку рибалив на водосховищі час від часу. Останнім часом частіше. ніколи нікому за це платити і не думав. Там рибалять роками всі, хто забажає.
Це я зараз говорю про конкретне місце, тому, що воно мені близьке. Про інші не можу говорити, адже там не рибалю. Та все ж, якісь висновки можна з цього зробити. Треба на колишній роботі попросити межі сільських рад і поміряти площі водосховище в них. Тоді піти в УТМР і попросити визначити конкретну межу "їхніх" угідь там. Думаю, буде цікаво. Особливо коли будуть пояснювати дівчата з бухгалтерії. =)
Особисто про себе: квиток не виробляв і не планую.


Активний дописувач
З нами з:
16 березня 2011, 13:56
Повідомлень: 64
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 12 березня 2014, 09:23
А водойма в Пеньківцях вже не УТМРівська? Минулого року вони перевіряли наявність квитка.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 12 березня 2014, 10:06
в Івачеві ще треба мати квиток ? чи може вже відмінили?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 12 березня 2014, 10:27
написав Asche
Ну там пише "Касперівці". В селі є водосховище, за ГЕС тече р. Серет. Де конкретно вказано яка водойма? Якось тупо, не знаходите?
Ще змалку рибалив на водосховищі час від часу. Останнім часом частіше. ніколи нікому за це платити і не думав. Там рибалять роками всі, хто забажає.
Це я зараз говорю про конкретне місце, тому, що воно мені близьке. Про інші не можу говорити, адже там не рибалю. Та все ж, якісь висновки можна з цього зробити. Треба на колишній роботі попросити межі сільських рад і поміряти площі водосховище в них. Тоді піти в УТМР і попросити визначити конкретну межу "їхніх" угідь там. Думаю, буде цікаво. Особливо коли будуть пояснювати дівчата з бухгалтерії. =)
Особисто про себе: квиток не виробляв і не планую.

Там пише "Касперівці", а навпроти Площа 280га. Не думаю що в Касперівцях з такою площею є кілька водойм, так що мова йде саме про водосховище. Інше питання , що цей список, який мені вручили по суті НЕ є копією якогось документу (ні печатки , ні підпису) подібний може написати будь- хто. Але тепер питання : тоді де взнати реальний перелік водойм??? ...де правда???
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 12 березня 2014, 10:35
написав skyba
А водойма в Пеньківцях вже не УТМРівська? Минулого року вони перевіряли наявність квитка.

по моєму це №12 "Збручанська водойма", акшо ті то поправте. :)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 12 березня 2014, 15:34
Сьогодні отримав документ, в якому підтвердження мого попереднього поста. Тільки 2 водойми з 264 в області, мають відношення до УТМР. Вибачайте, але немаю права на викладку документа в цілому, тому викладаю витяг з нього.
ЗображенняЗображення
http://fsfu.org.ua
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 8 з 11 [ 162 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron