Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 4 з 4 [ 59 повідомлень ]
Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби та інш

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 05 травня 2014, 19:30
написав v219
Наперед перепрошую якщо попутав тему, але виникло питання з яким спорять всі підряд, рибаки-власники приватних комерційних ставів.
До прикладу сьогодні 5 травня. по закону рибалити на ставках заборонено. Але є кілька ставків у нашій області, приватні, які зараз пускають рибалити беруть "таксу" і запевняють що на їхніх ставках в цей період можна ловити проблем не буде.
Чи дійсно безпечно рибалити на подібних платних ставках у цей період?

Дай адреси ставків, проведемо розяслювальну роботу з орендарями.


Активний дописувач
З нами з:
25 вересня 2012, 13:30
Повідомлень: 29
Звідки: Шумськ
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 травня 2014, 20:55
А на моє запитання Ніхто не хоче відповісти? Шкода, а то я підкинув би ще кілька ....


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 березня 2010, 14:11
Повідомлень: 379
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 151
Подякувати: 229
Повідомлення
Додано: 05 травня 2014, 21:08
Так її можна ловити і зараз, але виключно в місцях де дозволено рибальство під час нересту і ніхто нічого незможе вам сказати навіть коли ви зловити ікрянку і заберете з собою.


Активний дописувач
З нами з:
25 вересня 2012, 13:30
Повідомлень: 29
Звідки: Шумськ
Дякував (ла): 2
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 05 травня 2014, 21:28
але виключно в місцях де дозволено рибальство під час нересту Чому тільки там? Вона вже ж віднерестилась.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 серпня 2013, 17:56
Повідомлень: 44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 18
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 05 травня 2014, 21:42
Андрій(Тернопіль), Власне ще одне питання до Вас якщо можна.
Наразі по кругу перечитую закони і т.д. але як є можливість отримати відповідь прямо від представника рибінспекції то був би дуже вдячний.
Якщо я займаюсь спортивною ловлею коропа, не забираю риби, випускаю зразуж після того як впіймав, виключення це 2 хв на фотосесію якщо трофей та медична допомога якщо завдана помітна шкода рибі, використовую якісне оснащення яке гарантує 100% безпеку рибі навіть якщо та обірвала оснастку. Чи дуже злі штрафи мене чекають якщо я не втримаюсь і всетаки десь порибалю на 2 оснастки по 1 гачку? ))

можливо моє питання занадто банальне, прошу сильно не сваритись)
дякую. :)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
11 лютого 2013, 21:25
Повідомлень: 73
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 06 травня 2014, 08:23
Я в більшості разів на сайт заходжу з смартфона тому мені важко давати обширні відповіді.
В правилах написано в нерест в дозволених місцях на одну поплавкову або дону вудочку з одним гачком і спінінгом ,другого варіанту не маэ.
Якщо в недозволеному місці чи з перевищенням гачків то штраф від 52гр до 170гр і + риба поштучно ( наприклад один короп незалажно від розміру 306гр а в ПЗФ ще дорожче).
Більш дедальна інформація по тел.0671615878 .


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 серпня 2013, 17:56
Повідомлень: 44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 18
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 06 травня 2014, 09:22
дуже дякую за відповідь, пішов сховав оснастку до осені )


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 06 травня 2014, 09:41
=-O

... мож до 10 червня? ;)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 серпня 2013, 17:56
Повідомлень: 44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 18
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 06 травня 2014, 10:05
)) у мене сезонна робота, співпадає з рибальським сезоном, вирватись літом на рибалку далеке від реальності) тому і рибалю з середини вересня до кінця жовтня) а за все літо 1-2 рибалки максимум))))
тому і шукаю дири в законах)) щоб і весною половити)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 14 травня 2014, 12:57
Підкажіть будь ласка, чи можна зараз ловити в с. Колодіївка, по дорозі на Скалат?
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 17 травня 2014, 15:07
написав Андрій(Тернопіль)
В правилах написано в нерест в дозволених місцях на одну поплавкову або дону вудочку з одним гачком і спінінгом ,другого варіанту не маэ.
Якщо в недозволеному місці чи з перевищенням гачків то штраф від 52гр до 170гр і + риба поштучно ( наприклад один короп незалажно від розміру 306гр а в ПЗФ ще дорожче).
Більш дедальна інформація по тел.0671615878 .
Про це всі вкурсі але для більшості на такі речі пох.! Колись я був членом членом УТМР активно намагався боротись з порушеннями різного роду, починаючи від порушень правил рибальства в нерестовий період і закінчуючи крошнями і трійниками зимою. Підтримки я так і не знайшов! НЕ одноразово піднімав питання по вирішенню цих проблем на зборах товариства і ніхто в т.ч. голова Підгаєцького УТМР мене не підтримали. Більше того, керівництво саме пропагує вседозволеність. А мені відповідають (підмахують) "ну то один ти такий, от і ходи з одним спінінгом" На зборах перед нерестовою забороною голова нашого товариства так і говорить, що якщо не клює то 2 вудки не пробема!!! Це говорить голова товариства яке мало б проповідувати протилежні речі!!! Всі ми знаєм, що там де 2 вудки і 4гачки то там принесуть 4 вудки і 100500 гачків! Якось в неділю зранку я прийшов на водойму, а там навіть не було спінінгом махнути і я просто пішов до дому. Таке враження, що "рибаки" з дому повиносили всі вудки які є в арсеналі!(це називається - "..пусти пса під стіл...") А коли я згадував про трійники і "кошення риби" в річці зимою і конкретно вказував при всіх на тих "бракош" то вони мені відповідали, що вони в ставі такого не роблять(ставом користується УТМР), а в річці то фігня...! І це лунало на зборах відкрито від членів товариства, і при тому всьому керівництво ніяк не відреагувало!!! Хоча в статуті УТМР чітко прописано, що члени товариства повинні не тільки дотримуватись норм правил рибальства але і запобігати і вести контроль за дотриманням таких правил не залежно від водойми! Короч після таких розкладів я вийшов з товариства. Пройшло 2 роки і нічого в тому плані не змінилось(( Так от сьогодні я взяв камеру і поїхав зранку на ставок(прибл. 10:30) і зняв відео де видно, що правил не дотримується жоден рибак, що ловив рибу. Хоча на стенді привїзді приклеєний витяг з цьогорічної заборони де чітко вказані правила лову! короч сумно( Відвідайте і наш ставок)


Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 19 травня 2014, 06:55
ОСь так дотримуютсья нерестової заборони. Підгаєцький район, с. Литвинів. річка ЗОЛОТА ЛИПА. Також поспілкувавшись із одним рибалкою, що ловив вудкою, виявилось, що минулого тиждня вздовж річки працювали електровудкою.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Новенький
З нами з:
20 березня 2014, 13:58
Повідомлень: 3
Звідки: Zboriv
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 19 березня 2015, 18:04
Хто знає коли буде наказ про заборону на 2015 рік?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 19 березня 2015, 18:12
буде скоро, як тільки вийде, відразу буде на форумі, можно орієнтуватись на минулорічні накази, по даті, а от де буде, мені теж цікаво !

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 4 з 4 [ 59 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron