Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
Favorite New Spirit NSP 632L

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
01 жовтня 2013, 17:51
Повідомлень: 12
Звідки: Украина
Дякував (ла): 0
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 23 вересня 2014, 11:57
Знакомство с Favorite New Spirit NSP 632L. Началось все с того момента как я на своей баспаре немного повредил ручку, и она отправилась на ремонт. Тем временем уж больно хотелось ловить щуку, а не ждать. Мой выбор упал на Favorite New Spirit NSP 632L потому что он подошёл по всем параметрам. Первое - его размер 1,90 см это именно то что нужно под лодку более длинной палкой работать уже не так удобно. По тесту, он заявлен как 3-12 грамм это именно то что мне нужно, перекрывает весь диапазон используемых мною воблеров. (брал его с расчётом именно на воблера) Ну и конечно же цена довольно таки гуманна.

Зображення

Когда этот спиннинг попал мне в руки я был приятно удивлён качеством сборки, нету не потёков, ну вообще качество порадовало и я понял что не прогадал. Ну и конечно при первой возможности я сразу вырвался на реку тестировать его. Быстро собираю снасть замечаю что он менее громоздкий как баспара и им можно будет и джыговать.

Зображення

Сделал несколько забросов 6-8 граммовыми воблерами я понял что с твичем он справляется на отлично. Дальше я начал тестировать как он работает с джигой от самых мелких весов, я начал с одного грамма, пускай вершинка и не отыгрывает, но на плюс минус твёрдом дне все слышно в руку. По моему мнению можно довольно комфортно работать уже и с 2-ух грамовыми шарнирами. Максимальный вес которым я работал это был 10 джиг головка и 3 предатор, думаю это и есть максимум для этого инструмента.
Рукоять из материала EVA, который легко моется и долговечный. Кольца Korea Sic, мне очень понравились тем что они противозахлестывающееся, очень актуально тем более при работе твичем.

Зображення

Хук кипер правда можно было сделать немного по ниже, но это не так критично.
В завершение хочу отметить то что фаворит нью спирит является жестковатой палочкой, но вершинка относительна мягка, и это очень позитивно сказывается на том как он вяжет рыбу, а вяжет он ее поверьте очень круто.

Зображення

Ну и на забросе палочка просто катапультирует приманки в нужное вам место.

Зображення

Favorite New Spirit NSP 632L универсальный инструмент под воблера в своем тестовом диапазоне так же как и под джиг.
Палочкой доволен, мы с нею еще повоюем как и с зубатыми красавицами так и всей другой хищной рыбой.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 03 жовтня 2014, 22:35
Почитав... Подивився... Якщо хотів похвалитись то не вийшло.
Якщо реклама то скажи де і почом.
НЕ ЦІКАВО!!!


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
01 жовтня 2013, 17:51
Повідомлень: 12
Звідки: Украина
Дякував (ла): 0
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 03 жовтня 2014, 22:50
Ні, це порсто звіт. І нічим я не хвалився!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 05 жовтня 2014, 18:16
написав FISHHANTER
Почитав... Подивився... Якщо хотів похвалитись то не вийшло.
Якщо реклама то скажи де і почом.
НЕ ЦІКАВО!!!

)))) то для чого запитувати " де і почОм)"??. Як я розумію людина просто поділилася враженнями про спін, прочитав, мені сподобався звіт. ... якщо не цікаво - проходь мимо , для чого писати тупі коменти?
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 06 жовтня 2014, 21:54
Якщо ще не всі зрозуміли, то це називається прихованою рекламою за яку не треба платити.
Кометарі під фотками це трошки змінене "описание товара", зайди в любий інтернет мгазин де продається цей спін і почитай. Цей розділ створений для того щоб людина яка хоче купити, наприклад, таку палку знайшла реальну інфу, а не те що пише любий інт.маг.
Нехай шановний kopchenuj покидає різну вагу і напише РЕАЛЬНИЙ тест палки,
або потвічить дванадцятиграмовий воб хочаб на маленькій течії і напише про це,
тоді коментар буде інший.
З повагою.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 06 жовтня 2014, 22:12
реклама для того і є щоб на..ти споживачів :) хто розумний, той подивиться відгуки в інеті чи у людей запитає, або на своєму досвіді перевіре :) але я згідний, в цій темі методи рибальства, ну тут спірне питання, скрита реклама не заборонена :) хоч у нього завжди класні звіти з рибалки.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron