Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]
Рибальський етикет

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 10 жовтня 2014, 21:21
Рибалячи на Тернопільському ставі і р. Серет, не раз спостерігав картину: сидячи зачаївся над своїми поплавчанками рибалка, а у нього за спиною стоїть спінінгіст і біля вуха бідного власника "поплавка" свистить своїм воблером. З цього приводу особисто у мене напрошується логічне запитання: якої дистанції повинен дотримуватися спінінгіст (а він, як правило, приходить на водойму пізніше і в силу специфіки ловлі є мобільнішим), щоб ловці не заважали один одному. Те ж саме стосується і ультралайта, ловці з цією снастю відверто гребують неписаними рибальськими правилами - наближаються впритул, а на справедливі зауваження часто ображаються.
Так склалося, що обидві ловлі за своєю специфікою, здається, взаємно заперечують одна одну. Поплавчева ловля - це тихе рибальство. Знайшов рибу, активізував її з допомогою підгодівельної суміші - сидиш тихо, рибалиш. Зайві розмови, рухи і т.д і т.п. не те, що не вітаються, а просто шкідливі. Навпаки, спінінг - це вид рибальства оснований на русі штучної приманки, яка вібрує, коливається, врешті-решт шумить, створюючи у різних шарах водойми рибний рейвах. Зрозуміло, що на цей ажіотаж позитивно реагує хижак: це його стихія.
Чи може поплавчаник і спінінгіст ужитися на маленькому п'ятачку у 10 кв. м. Ні, ні і ні! Це - антогоністи. Скоріше у лісі вовк потоваришує із зайцем, а ніж цих дві особи знайдуть спільну мову. Потрібна дистанція і чим більша - тим краще. Моя думка: хоча б бідних 10м у межах Тернополя.
Спостерігаючи часто дискримінацію любителів поплавка, дивуюся яку страусову позицію проявляють свої поплавчаники - вони інертні і байдужі, не можуть хоча б два слова сказати на свій захист.
Особливо гостро постає проблема восени, коли у прозорій воді риба все чудово бачить. Чи не так, панове спінінгісти?


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 11 жовтня 2014, 08:11
На Вашому місці я б поставив питання про чистоту берегової зони р.Серет в межах м.Тернопіль.Після так званих поплавочників ,особливо ,коли їх більше двох...Що стосується етикету згідний-три проводочника ,від дамби до підвісного і спінінг можна не розкладати...
За це повідомлення автора Niko подякували: 2
FISHHANTER (15 жовтня 2014, 22:24), Олександр В (11 жовтня 2014, 11:15)


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 11 жовтня 2014, 14:15
Започаткуйте нову тему, яка є актуальною на сьогодні, із задоволенням підтримаю. Тим не менш, перша проблема не знімається...
На рахунок другого... Можу сказати таке: хто раніше встає, тому Бог дає.
В продовження: у 80-роках минулого століття ГЕНСЕК ЦК КПРС М. Горбачов з діловим візитом приїхав на свою малу батьківщину - Ставропольський край. Зібрався народ у тісне коло і тут одна огрядна, але смілива жіночка звернулась до Михайла Сергійовича ( мовою оригіналу ): "Михал Сергеич, а у меня зарплата маленькая". На що їй Горбачов відповів: "А вы идите на большую!".
Якщо заважають, поплавчаники на Сереті, в області є чимало цікавих водойм (в усякому разі і за глибинами і за видовим різноманіттям ), де за 20 грн можна ой як порибалити.
Особисто я ніколи не смічу на риболовлі. Більше того, якщо бачу, що смітять, завжди зроблю зауваження. Інколи - прибираю, бо самому не приємно сидіти у свинарнику...
Востаннє редагувалось GOR1 в 11 жовтня 2014, 19:48, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 11 жовтня 2014, 16:30
з приводу рибальського етикета, якщо людина нормальна, то і рибалка він нормальний, я не раз бачив на Сереті в гідропарку таке, ловлю на поплавок, чи то є проводка чи щось інше, в мене рибка бере, прикормив і все таке, тут починають підтягуватись, і майже в кишеню закидають свої оснастки, в мене правда з цим просто, здоров'я дозволяє, попередив, якщо не дійшло, то інші розмови. пару разів були спінінгісти, правда не було жодного разу, коли вони зачіпили мою оснастку, в нас на Сереті в гідропарку, від дамби до першої бетонки, мосту, бачив таке пару разів,


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 11 жовтня 2014, 16:51
доречі, забув написати, Niko в чомусь правий, я сам бачив не один раз, особливо, якщо на стоячку ловлять рибалки, полудонка, то рано чи пізно починається п'янка, а потім за собою вони не те що не прибирають, а треба забирати і їх, зі спіном таке теж бачив тільки один раз, бо якщо випив, то не дуже покидаеш, приманки спінінгісти цінять, бо вони дорогі, я займаюсь і поплавочною ловлею, фідер, спін, нікого не захищаю, кажу по людські і те що бачив на власні очі.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 12 жовтня 2014, 13:40
Розмови про вічне... :)
А рибу ловити нема кому.


Новенький
З нами з:
05 жовтня 2014, 21:54
Повідомлень: 3
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 6
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2014, 12:57
написав GOR1
Започаткуйте нову тему, яка є актуальною на сьогодні, із задоволенням підтримаю. Тим не менш, перша проблема не знімається...
На рахунок другого... Можу сказати таке: хто раніше встає, тому Бог дає.
В продовження: у 80-роках минулого століття ГЕНСЕК ЦК КПРС М. Горбачов з діловим візитом приїхав на свою малу батьківщину - Ставропольський край. Зібрався народ у тісне коло і тут одна огрядна, але смілива жіночка звернулась до Михайла Сергійовича ( мовою оригіналу ): "Михал Сергеич, а у меня зарплата маленькая". На що їй Горбачов відповів: "А вы идите на большую!".
Якщо заважають, поплавчаники на Сереті, в області є чимало цікавих водойм (в усякому разі і за глибинами і за видовим різноманіттям ), де за 20 грн можна ой як порибалити.
Особисто я ніколи не смічу на риболовлі. Більше того, якщо бачу, що смітять, завжди зроблю зауваження. Інколи - прибираю, бо самому не приємно сидіти у свинарнику...

можливо і навпаки -кому мішають спінінгісти в обасті і в світі є чимало цікавих водоймі :laie:


Новенький
З нами з:
05 жовтня 2014, 21:54
Повідомлень: 3
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 6
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2014, 13:01
написав Niko
На Вашому місці я б поставив питання про чистоту берегової зони р.Серет в межах м.Тернопіль.Після так званих поплавочників ,особливо ,коли їх більше двох...Що стосується етикету згідний-три проводочника ,від дамби до підвісного і спінінг можна не розкладати...

а влітку на озеро і на річку навіть не виходити з спінінгом :(


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2014, 18:05
Взагалі то, панове спінінгісти, мішають борщ чи кашу, коли готують... Правильно було би сказати "заважають".
Питання навіть не в тому, щоб читати ваші безграмотні "шпильки". Основне завдання, яке ставилось: цивілізовано обговорити тему. Як виявилось, бажання знайти ворога з висловлюваннями "так звані поплавочники", переважає і не сприяє дискусії.
Буквально щойно повернувся із Тернопільського ставу. Як завжди: мав профілактичну розмову з одним спінінгістом, який, як виявилося, не розуміє банальних речей. Говорити більше не має про що, в усякому різі у цій гілці форуму, оскільки, на жаль, перебуваємо у різних "вагових категоріях". Хай щастить!
За це повідомлення автора GOR1 подякували:
Rivs2010 (15 жовтня 2014, 18:22)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2014, 22:27
В розділі "спінінг" обговорюємо,як вище сказано, прути ,катушки , тактику і тд.
Хотівби попросити шановних поплавочників не засирати тему.
Кому що не подобається обговорюєм в темі "поплавок".
З повагою.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron