Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 24 повідомлень ]
Мормишки

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 23 грудня 2009, 21:53
хто якими ловить, мотильні, безнасадочні, кольора, розмір, і т. д.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 23 грудня 2009, 22:21
ТЕМА актуальна,досить актуальна,виставляйте фото і пишіть поради.
На фото моі робочі мормишки.Правда я почав тільки тамтого року і опита мало.На ці мормихи лапав і окунів,і красноперу,і плотву,і ратана.Насаджував мотиля.
P1010229999.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2009, 10:32
В мене в фаворитах мормишки-шаріки хром, золото. На них добре йде краснопьора і плотва.
Для окуня, крім шаріків, використовую "уралки" темних (чорні, травяні, можна з червоними цятками)кольорів. Ловлю завжди з підсадкою мотиля. Пробував безмотилку, невиходить. напевно треба ще шліфувати техніку. А от на рахунок матеріалу свинець чи вольфрам??! чисто моя думка, при наших глибинах різниця дуже мінімальна, а от в ціні є різниця. Ще при покупці вольфраму дуже велику увагу треба приділяти обробці країв отвора, через який протягується жилка. Часто-густо вони достатньо гострі, щоб зловивши пяток окунців, на шостому втратити недешеву мормиху.
Всякі там ниточки, бусінки на мормишці - я думаю, це на любителя і скоріш за все для безмотилкі.
За це повідомлення автора GOR подякували:
vladyk (12 січня 2014, 12:08)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2009, 11:53
Окуня ловлю на паяні чортики з білим та червоним бісером на гачка (тройнічок рухомий) мідного з срібним коліром. Білу рибу ловлю на вольфрамові мормишки з мотелем на кормлених лунках. Пробував ловити на чортика(без мотиля) - багато холостих покльовок, може я шось не так робив...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2009, 12:54
На "чортіка" риба не клює а засікається, як правило ця снасть каламутить дно, а це приманює рибу, особливо окуня, я рахую цю снасть не дуже "спортивною" і не цікавою в плані зимової ловлі, на мормишки ловлю без мотиля, мотиль використовую тільки для білої риби, з фаворитів мормишки чорного, срібного, мідного кольорів, в Жукові по окуню і плотві дуже добре працювали салмовські вольфрамові "банани" чорний+червоний, розовий+червоний, а взагалі коли спостерігався жор краснопери то їй було по-барабану і колір і вага і форма.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2009, 15:13
Мої самі популярні мормишки
1-е фото чортики(можливо я не правильно їх називаю) Вольфрамовий - на білу рибу, на великі глибини. Паяний(треба трохи зачистити) - на окуня - бомба!
2-е фото мормишки. Зліва вольфрамові - на білу рибу(лящ, плотва, густера) Одна безмотилка - хороша по плотві на невеликій глибині. Зправа - паяна одна, і одна помоєму свинцева(?) теж непогані мормихи.
На рахунок доцільності вольфраму. При ловлі окуня(неспортивного розміру) на глибинах до 2-х метрів як на мене свинець виграє порівняно з вольфрамом (мені лекше ним грати, розмір мормихи, особливо, по першому льоді не повинен бути малим) вльфрам доцільно використовувати хіба в хлухозимя, при ловлі на великих глибинах...
Для ловлі білої риби на кормлених лунках(4-9,5м) взагалі не розумію, як можна нормально ловити свинцем :krazy:. При чому, наскільки я замітив, як правило, на нашому озері чим менша мормишка, тим більше покльовок (особливо ця тенденція зростає із збільшеням глибини і приходом весни...) Тут і на вольфрам нормального розміру інколи ловити важко, а ше якшо лящ/густера акуратно бере мотиля, так шо тільки обїдає... то уявіть собі скільки часу забере опусканя свинцю... Три раза опустив і вже додому пора збиратись. А якшо на вулиці вітер трохи подув, то з свинцем краще сидіти дома :beer:

24122009651.gif

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 26 січня 2010, 15:15
вчора прикупив попробувати одну безмотильну мормишку і три кози(так в неті прочитав).ше неопробував але хтілобся знати відгуки і поради.який ківок,жилка і гра.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 26 січня 2010, 15:27
Це треба все випробувати на рибалці,одне скажу жилка не більше ніж 0.10,бажано тонкішу.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 26 січня 2010, 21:52
2 Tarsik:
на кози пробував на нашому озері, але надівав на гачки кусочки ізоляції і бісер (жовтий, червоний), ловився окунець, гра плавне "пиляння" (як чортиком) з дна з плавним підйомом на 20-40 см, час від часу чергував з дрібним потрясуванням (як на місці так і з підйомом)..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 04 лютого 2010, 22:54
По проханню всіх!!!!

Перш за все хотілось би сказати, що у ловлі на мормишку велику роль відіграє саме ківок (сторожок, индекатор поклювки). Я надаю перевагу чутливим. Люблю ківки які не реагують або слабо реагують на вітер. Матеріалам на ківки даю перевагу лавсану або щитину з кабана.

Друге і напевно не саму останню роль у справі є жилка (волосінь). Надаю переваги мягким і тонким. Діаметри 0,08-0,10. Якщо на чортика то 0,12.
І накінець самі мормишки. Про них можна писати багато. Мої улюблені дрібні вольфрамові. Колір не обхідно підбирати по погоді та активності кльову.
Я постараюсь взяти з собою мормишки і розповісти про них.

Ще що хотілось сказати про вудлеща. Вони повині бути зручним перш за все самому рибаку. Надаю перевагу "балалайкам" З пінопластовим мотовильцем.

Ще напевно важливе і остане. Гра вудочкою. Це просто необхідно показати!!! Про цю операцію напевно можна писати і писати. А краще показати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 04 лютого 2010, 23:31
Ліпше один раз побачити чим пару раз прочитати :russian:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2010, 15:01
Вибачайте що може не по темі але по зимові рибалці)))))Скажіть будь ласка чи вже можна ловити в Івачеві рибу на льоді? бо ьагато народу каже що вже бачили що народ ловив))))) ЧИ ПРАВДА ЦЕ?


Новенький
З нами з:
04 грудня 2010, 15:59
Повідомлень: 8
Звідки: Кременець
Дякував (ла): 16
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2010, 16:29
В принципі можна.Знайомий був вчора, правда тільки до другої години, то зловив десяток окунів
1 десь грам 800 інші по грам 300-200,
нехотів брати, видно далася взнаки переміна погоди.
Ловив на блесну. Лід неважний всередньому 7-8см.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
21 квітня 2010, 12:10
Повідомлень: 214
Звідки: ТЕРНОПІЛЬ
Дякував (ла): 69
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2010, 16:32
Лід неважний всередньому 7-8см-і як нестрашно? то то під берегом)))


Новенький
З нами з:
04 грудня 2010, 15:59
Повідомлень: 8
Звідки: Кременець
Дякував (ла): 16
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2010, 16:47
Впринципі при такії товщині можна ходити, трохи страшно звичайно але при умові якщо тримається мороз,
на одному місці довго незатримуватись, та попередньо перед собою перевіряти
лід пешньою......

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 24 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron