Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 10 з 11 [ 155 повідомлень ]
Шнури

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 14:49
Повідомлень: 41
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 05 січня 2013, 22:14
Я б радив поки купити супер пе 15 лб.
сам таким зараз користуюсь цілком достатньо на такі щучі екземпляри на які ви розраховуєте.
але радив би купити в рибаку тому шо на 15 квітня там трохи відчутно менша ціна ніж в спортландії.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 05 січня 2013, 23:20
пофіг де купляти головне шоб свіжий був.. бо залежаний почне скоро ворситись і рватись "руками" каст евей на порядок тоньший це плюс в чуйці і дальності забросу.. да і він якоби більш ізносостойкий чим супер пє.. ціна оправдана.. а що вже купляти діло особисто кожного..


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
15 січня 2013, 10:42
Повідомлень: 8
Звідки: Львівська обл.м.Червоноград
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 15 січня 2013, 13:16
я на форумі людина нова,але хочу поділитися маркою шнура яким користуюсь уже 2 роки,це forMax vantage hyper braid 0.14 11.22kg 24.20lb.шнур зеленого кольору,але колір губить вміру,т.як ловлю на річці з.буг і по розливах багато ракушняка,ворситься в міру, раз в 5 рибалок можу підрізати перед поводком десь 5-10 см,шнур не грубий,при виліті не шумить,тест трохи завищений,але при зацепі без проблем тягне 2-ух местну лодку з 2 особами,за 2 роки користування не було жодного відстрілу,якщо рветься то строго на вузлі,вяжу паломар,спін FAVOORITE BOFU 2.10m. 4-16gr.шнур брав у флагмані,київ,130 гр. влаштовує повністю,ловлю на воблери від міджа до Squad Minnow 80 . може ще хто користується,цікаво почути відгуки!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 16 січня 2013, 23:12
написав кшталт
я на форумі людина нова,але хочу поділитися маркою шнура яким користуюсь уже 2 роки,це forMax vantage hyper braid 0.14 11.22kg 24.20lb.шнур зеленого кольору,але колір губить вміру,т.як ловлю на річці з.буг і по розливах багато ракушняка,ворситься в міру, раз в 5 рибалок можу підрізати перед поводком десь 5-10 см,шнур не грубий,при виліті не шумить,тест трохи завищений,але при зацепі без проблем тягне 2-ух местну лодку з 2 особами,за 2 роки користування не було жодного відстрілу,якщо рветься то строго на вузлі,вяжу паломар,спін FAVOORITE BOFU 2.10m. 4-16gr.шнур брав у флагмані,київ,130 гр. влаштовує повністю,ловлю на воблери від міджа до Squad Minnow 80 . може ще хто користується,цікаво почути відгуки!

Сам не користувався, але на роботі підмітив для себе цей шнур, плетіння майже кругле і досить плотне. Приємно почути позитивну думку про фірму ForMax їх товар мені дуже подобається.
Є вода - має бути риба!!!

Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 18 лютого 2013, 19:10
Трохи давніше прибарахлився КастЕвейом 16лб(0.14 вроді).На розрив точно більше 5 кіло(бо кантер більше не показує),а заявлено 7.5. На вид трошки товший від Супер пе 8 лб(0.12). Вот колір приємно здивував,як то кажуть "мєлоч,но пріятно". Як будуть перші рибалки то відпшу як він тримаєця в карягах,зимою жалко шнури просто вбивати....


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2013, 16:46
Вид в мого каст-евея товарний,але.... Хоче можливо то в мене руки не з того місця ростуть або ж купив неякісний продукт. Почну з початку... Вирішив влаштувати цьому шнуру невелчику препаті перед літом в наших "весняних" умовах. І тут як 20 метрів шнура корова злизала :) . Вирішив потвічити крупняків і тут почались не великі бороди які вдалось розмотати. Потім в голову шось стукнуло і вирішив покидати малишів... Пара забросів і шнур запетлився так в області колєц,що довелось різати.Перев`язав і знову ж те саме хоча і маю звичку дивитись за укладкою шнура. Натерпівшись цього переставив шпулю на супер пе 8лб і ця вся каторга завершилась...
За це повідомлення автора Relight подякували:
Asche (15 квітня 2013, 17:33)


Активний дописувач
З нами з:
18 лютого 2011, 17:18
Повідомлень: 106
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 6
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 11 червня 2013, 15:42
Скажіть будь-ласка, хто користувався чи користується китайським шнуром PowerPro яка його якість? Чи набагато гірший від оригінала і які найгірші відмінності. Дякую.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 11 червня 2013, 22:06
написав Relight
Вид в мого каст-евея товарний,але.... Хоче можливо то в мене руки не з того місця ростуть або ж купив неякісний продукт. Почну з початку... Вирішив влаштувати цьому шнуру невелчику препаті перед літом в наших "весняних" умовах. І тут як 20 метрів шнура корова злизала :) . Вирішив потвічити крупняків і тут почались не великі бороди які вдалось розмотати. Потім в голову шось стукнуло і вирішив покидати малишів... Пара забросів і шнур запетлився так в області колєц,що довелось різати.Перев`язав і знову ж те саме хоча і маю звичку дивитись за укладкою шнура. Натерпівшись цього переставив шпулю на супер пе 8лб і ця вся каторга завершилась...


Може просто забагато намотав? В мене каст евей 10лб, задоволений на 100%, при тому що намотав забагато ні одної бороди! Твічив ним всяке різне...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 11 червня 2013, 22:08
написав Neo
Скажіть будь-ласка, хто користувався чи користується китайським шнуром PowerPro яка його якість? Чи набагато гірший від оригінала і які найгірші відмінності. Дякую.


Не ловив, але підозрюю що якість не дуже. Не хватає грошей на нормальний шнур? Я б краще підзбирав...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Активний дописувач
З нами з:
18 лютого 2011, 17:18
Повідомлень: 106
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 6
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 12 червня 2013, 08:18
Я шочу 3-4 котушки по 100-150м на спінінг і фідер.


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 13 червня 2013, 21:23
написав Ben
написав Relight
Вид в мого каст-евея товарний,але.... Хоче можливо то в мене руки не з того місця ростуть або ж купив неякісний продукт. Почну з початку... Вирішив влаштувати цьому шнуру невелчику препаті перед літом в наших "весняних" умовах. І тут як 20 метрів шнура корова злизала :) . Вирішив потвічити крупняків і тут почались не великі бороди які вдалось розмотати. Потім в голову шось стукнуло і вирішив покидати малишів... Пара забросів і шнур запетлився так в області колєц,що довелось різати.Перев`язав і знову ж те саме хоча і маю звичку дивитись за укладкою шнура. Натерпівшись цього переставив шпулю на супер пе 8лб і ця вся каторга завершилась...


Може просто забагато намотав? В мене каст евей 10лб, задоволений на 100%, при тому що намотав забагато ні одної бороди! Твічив ним всяке різне...

Та як я його тільки не намотував і недомотував,робив зворотній конус і передній. Нічого не помогло.Так вирішив його поставити на пружину там він дійсно проявив всі свої плюси)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
19 лютого 2013, 12:20
Повідомлень: 244
Звідки: тернопiль
Дякував (ла): 205
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 13 червня 2013, 21:52
Може проблема в катушці?Колись,в мене,одна шайба під шпулю вирішила всі проблеми!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 14 червня 2013, 17:48
написав Relight
Та як я його тільки не намотував і недомотував,робив зворотній конус і передній. Нічого не помогло.Так вирішив його поставити на пружину там він дійсно проявив всі свої плюси)


Каст евей на пружину? Мажор :)
Цитата:
Я шочу 3-4 котушки по 100-150м на спінінг і фідер.

Скільки коштує підробка

Є два варінти:
1. Взяти дешевий оригінальний Climax на фідер - там біля 80грн шпуля... а на спінінг супер пе
2. Взяти бабіну 300-500м Climax - дорожчої серії, вийде по 100-130грн, але якість на голову вище ніж в пвдробеного павер про...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
16 жовтня 2013, 23:25
Повідомлень: 21
Звідки: Зборів
Дякував (ла): 5
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2016, 17:10
Підніму тему, так як отримав недавно новинку від Sunline - New Super PE #0.4.
Потестувавши в польових умовах, виявилось що він кардинально відрізняється від старого Super PE. Зробив навіть відео огляд даного шнура, та хотілось би почути і ваші враження від нього. Можливо хто порівнював з YGK EGI metal #0.4 :) ?
Гра для android Star Word - слова з букв українською мовою

Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2016, 23:06
стоять на пружинах/макушатніках лєски carp yamato від bratfishing 0.40 15.7kg. питання чи варто міняти на щось тоньше і міцніше для нашого озера(заброс всетаки буде більший та і парусність не така). і якшо вибирати для такого виду ловлі то що краще - плєтьонка чи шнур ? і чому. підкажіть будь ласка. ато думав ізначально брати щось тоньше, а продавець магазину відмовив, мол на пружинах ітак не тоненькі з нитки поводки, смисл ?..

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 10 з 11 [ 155 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron