Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 14 повідомлень ]
Вудилища

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2010, 12:07
описуєм в кого які, хто шо пробував, плюси/мінуси..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2010, 18:47
почну перший..
так як тільки починаю ловити нахлистом.. поки що маю бюджетний варіант..

Jaxon Eternum fly, 270см, 4-5 класс, 4-ох секційний..
Сподобався співвідношенням ціна/якість + зручний при при трансортуванні..
вчіпляв катушечку, тягнув за шнур нагружаючи (згинаючи) палочку... запас прочності є хороший..
В подальшому після тестування на рибалках ще допишу..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 19:45
І так, тест-драйв вудилища в бойових умовах пройшло успішно..
пробував ще декілька прутів різні по классам і строю..
в мому джеконі мякий, параболічний стрій, що дозволяє "грузити" його не великою довжиною шнура, що є плюсом зокрема на р. Серет і інших малих річках.. + через такий стрій виважування навіть маленького голавлика додає адреналіну..
в відгуках про спінінги Jaxon Eternum всі пишуть, що "глухуватий" я переживав чи не буде ж нахлистове вудилище глухим до покльовок риби так як його побратим спінінг.. але перша ж покльовка голавлика з долоню розбила мої переживання і сумніви.. покльовка добре відчувалась і в руку яка тримає вудилище так і в руку яка тримала шнур..
патичком дуже задоволений.. хороше співідношення ціна/якість. стрій, класс під малі річки, для нахлистовика-початківця - те, що лікар прописав :good:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
З нами з:
18 грудня 2010, 14:49
Повідомлень: 93
Звідки: с.Смиківці
Дякував (ла): 25
Подякувати: 8
Повідомлення
Додано: 13 січня 2011, 20:10
У мене AbuGarcia 5\6 класу
:spin:
На риболовлі ще не бував
Ще не знаю як він на рибалці буде :)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 13 березня 2012, 01:44
написав seryoja
І так, тест-драйв вудилища в бойових умовах пройшло успішно..
пробував ще декілька прутів різні по классам і строю..
в мому джеконі мякий, параболічний стрій, що дозволяє "грузити" його не великою довжиною шнура, що є плюсом зокрема на р. Серет і інших малих річках.. + через такий стрій виважування навіть маленького голавлика додає адреналіну..
в відгуках про спінінги Jaxon Eternum всі пишуть, що "глухуватий" я переживав чи не буде ж нахлистове вудилище глухим до покльовок риби так як його побратим спінінг.. але перша ж покльовка голавлика з долоню розбила мої переживання і сумніви.. покльовка добре відчувалась і в руку яка тримає вудилище так і в руку яка тримала шнур..
патичком дуже задоволений.. хороше співідношення ціна/якість. стрій, класс під малі річки, для нахлистовика-початківця - те, що лікар прописав :good:


Скільки така палка вартує і де її можна придбати? Спасибі
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 14 березня 2012, 15:21
Вікторе, а цікавить саме ця вудка? Чи просто є бажання долучитись до нахлисту? По барахолках наразі можна знайти цілком пристойні і недорогі снасті для старту ;)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 15 березня 2012, 22:36
Саша цікавить саме та палка і долучитись до нахлисту також є 50 на 50, але мене цікавить ще таке чи можливо ловити нахлистом з берега ? Бажання у вейдерсах ходити по річці в мене немає, але дуже сам процес подобається закидування і як риба бере мушки і т.д, спініном я ніколи не ловив, тому що не люблю ходити і шукати рибу, мені більш до вподоби поплавок і фідер закормив і рибачиш! :ribak:
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 17 березня 2012, 16:20
Яке вудилище вибрати для початку? Всі форуми на цю тему пишуть краще починати з дорогого, але як немає можливості із дорогого, тоді яке краще вибрати? На сайті снасті ком уа є саме дешеве салмо 280грн палка катушка дайва 300грн скажіть щось про це і порекомендуйте щось, щиро вдячний за відповідь!
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 18 березня 2012, 17:47
написав Віктор_prest
Саша цікавить саме та палка і долучитись до нахлисту також є 50 на 50, але мене цікавить ще таке чи можливо ловити нахлистом з берега ?...тому що не люблю ходити і шукати рибу, мені більш до вподоби поплавок і фідер закормив і рибачиш! :ribak:

Конкретно по тій вудці нічого сказати не можу - в руках не тримав, але є немало порівняно недорогих снастей інших виробників ;)
Якщо саме така рибалка подобається, як описано вище, тоді нахлист не ваш шлях ;) Взагалі з берега ловити можна. Для дистанційного забросу потрібен вільний простір позаду. Якщо його немає, можна використати деякі сервісні закиди, але дистанція буде відчутно меншою.
написав Віктор_prest
Яке вудилище вибрати для початку? Всі форуми на цю тему пишуть краще починати з дорогого...

Якісного... ;) А це не завжди означає - дороге :) Ну, і поняття "дорого" дуже суб*єктивне. Я починав з 8-футової вудочки 3/4 класу Greys GRXi. Купував б/у. Обійшлась вона мені тоді у 600 грн+200 котушка+250 шнур. Можна придбати і новий комплект, та навряд чи варто орієнтуватись на суму меншу за 800-1000 грн.
написав Віктор_prest
є саме дешеве салмо 280грн палка катушка дайва 300грн скажіть щось про це і порекомендуйте щось

Важко щось рекомендувати, не знаючи бюджету, і призначення снасті. Для сухих мух - одна вудочка, мокрих мух - інша, щучих стрімерів - третя. В принципі можна десь піти на компроміс і придбати вудочку 5 класу. Це найбільш універсальний клас ;)
По Салмо... я особисто її не брав би.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 18 березня 2012, 21:57
Спасибі Саша за пораду, ловити переважно хочу кленя, краснопірка, окунь, ну і по можливості щуку, але основна риба це клень, бюджет до 1000грн, на одному із онлайн магазинів знайшов комплект Віжін Інтро 900грн, що про нього можеш сказати, ловити збираюся от тут http://vip-rybak.at.ua/photo/seret/fotografija_1/3-0-19
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 18 березня 2012, 23:47
написав Віктор_prest
на одному із онлайн магазинів знайшов комплект Віжін Інтро 900грн

Дай ссилку ;)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 19 березня 2012, 00:27
не знайшов знову переглядав весь список онлайн магазинів, не зберіг погано, тільки знайшов тепер комплект віжін зулу 1300грн
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Новенький
З нами з:
03 квітня 2015, 20:20
Повідомлень: 5
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 08 вересня 2015, 21:00
Привіт всім нахлистовикам!
Звертаюсь з проханням підказати за скільки можу продати свій нахлистовий комплект(був подарований вже давніше і лежить без діла так як я конкретно вперся в ультралайт).
Нахлистове вудилище surf master magic fly (маркування на ньому AFTMA 5/6) катушка з маркуванням FDS780 не знаю шо за фірма, на катушці намотаний жовтий плаваючий шнур(точно якийсь бюджетний).
Буду вдячний за допомогу!!!


Новенький
З нами з:
22 травня 2011, 17:04
Повідомлень: 6
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 12 лютого 2017, 21:18
Буду мати на увазі :)
-------------
http://fitoterapevt.pp.ua/novini-medici ... lya-zhinok

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 14 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron