Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 36 повідомлень ]
Поплавочна ловля

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 20:27
Цитата:
Чи просто вистачить будь-якої китайської маленької катушки?

Кобра то вже щось "вменяемое", бо дешевші за кобру це буде те саме як і твоя маленька катушка - просто щоб жилку змотувати. Та і полетить те що буде дешевше за кобру швидше і задоволення меньше в рази при корисуванні. Ну це так щоб перекрити потребу в дальності забросу і не заморачуватись.
Буду радий якщо мою думку хтось порве як "тузік тряпку" і просвітить навіщо на поплавок щось круче і наведе ще якісь аргументи.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 20:36
написав Паша
Цитата:
Чи просто вистачить будь-якої китайської маленької катушки?

Кобра то вже щось "вменяемое", бо дешевші за кобру це буде те саме як і твоя маленька катушка - просто щоб жилку змотувати. Та і полетить те що буде дешевше за кобру швидше і задоволення меньше в рази при корисуванні. Ну це так щоб перекрити потребу в дальності забросу і не заморачуватись.
Буду радий якщо мою думку хтось порве як "тузік тряпку" і просвітить навіщо на поплавок щось круче і наведе ще якісь аргументи.

Порвати, не питання.
Але, я в даній дискусії не можу зрозуміти яким видом поплавочної снасті людина хоче ловити і що взагалі хоче людина зробити, поставивши на болонське вудилище матчеву катушку.
Для інформації:
Поплавочна ловля поділяється на : махову, матчеву, штекерну, болонську. Може я шось пропустив, тоді вибачайте.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 21:39
В людини питання записатись в спортсмени і нарешті визначитись для себе раз і назавжди яким видом ловлі вона буде ловити надалі - просто відсутнє. Їй просто хочеться вирішити задачу з дальністю забросу і навіть завдяки самої дешевої катушки! Наскільки я розумію людина цікавиться чи можна це вирішити дешевою катушкою і чи часом немає якихось важливих нюансів і додаткових потреб чи характеристик від катушки. Evgenovych, я правильно вас зрозумів?

Serhij, ви ускладнюєте мені здається.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 21:52
Все вірно Паша. Дякую.
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 21:55
Проте, теперішня катушка Кобра вже далеко не та, що була колись. Сам переконався.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2010, 10:12
написав Паша
Я невтримався.....
Кобра - катухан :ok:
І не заморачуватись.

Ага, постав на неї лєску 0,16 і побачиш шо буде... Це поперше.
По друге, плавність фрикционного тормоза там вистачає максимум для жилки 0,20. поставивши тоньшу(а в поплавочній ловлі використовуються 0,08-0.12, рідше при ловлі коропа 0,14) ризик обриву, або сходу при виважувані риби дуууже великий. Відбувається це через те, що тормоз скачкоподібний, вдповідно лєска стравлюється не плавно, з постійною натяжкою, а ніби зіскакуючи в якихось точках, відповідно створюється то критична натяжка жилки(ризик обриву), то відсутність безпечної натяжки(можливість сходу). Якшо поводок 0,2, то це не так відчувається, а коли 0,12 - зовсім інша справа.
Якшо швидкість підмотки не кретична (любительська рибалка), 5:1 хватає, то за 200-400 грн можна шось непогане купити. Швидкісні катухи з нормальною укладкою жилки будуть дорошчі.
І на кінець. Я не спорю, в деяких випадка можна не гіршу, або не дуже гірше ловити на телескоп за 40грн і катушку за 40грн, але поперше в більшості випадків грамотна снасть буде вигравати, а по друге, якшо з пункту "А" в пункт "Б" за одинаковий час приїхати не Мерсидесі і на Жигулю, то це ше не означає, шо Мерс = Жигулю...

Сергій, а чим повашому відрізняється болонська катушка від матчової?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2010, 14:03
я ловлю на поплавок рідко, но ставлю шимано катану - з 1000 дальність забросу з лескою 0.16 телескопом 3м і поплавком експерт і грузом біля 4 грама швиряв далеко за середину каналу під пронятином, шо дало змогу некисло половити. Проблем з укладкою ніяких, петель небуло ніодної, вимотував тож недовго... рекомендую
ПС, катуха в мене восновному живе з УЛьотною палочкою - поплавок для разнообразія.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2010, 14:53
написав m1g0r
я ловлю на поплавок рідко, но ставлю шимано катану - з 1000 дальність забросу з лескою 0.16 телескопом 3м і поплавком експерт і грузом біля 4 грама швиряв далеко за середину каналу під пронятином, шо дало змогу некисло половити. Проблем з укладкою ніяких, петель небуло ніодної, вимотував тож недовго... рекомендую
ПС, катуха в мене восновному живе з УЛьотною палочкою - поплавок для разнообразія.

Да, катана непогана бюджетна катуха, але з 4000 полетіло б на 15-30% дальше(залежно наскільки палка пустить), +швидша підмотка...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2010, 15:00
написав Ben
Да, катана непогана бюджетна катуха, але з 4000 полетіло б на 15-30% дальше(залежно наскільки палка пустить), +швидша підмотка...

тут все неоднозначно... залежно який риб ловити і на течії чи стояку... ібо палкою з 4000 катуханом мона замахатися махати - махало змучиться :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2010, 21:25
написав m1g0r
написав Ben
Да, катана непогана бюджетна катуха, але з 4000 полетіло б на 15-30% дальше(залежно наскільки палка пустить), +швидша підмотка...

тут все неоднозначно... залежно який риб ловити і на течії чи стояку... ібо палкою з 4000 катуханом мона замахатися махати - махало змучиться :)

Якшо палка нормальна, то втоми не буде! Тоді, на каналі першу половину дня я ловив на 7м болонку із страдіком 4000 і нормально, потім обірвав і перейшов на 4,2м матч. Звичайно, втома після 7м болонки трохи була(махав нею десь 5 годин), але втома не від катухи, а від палки! Я бувало тим матчом із страдіком шімано цілий день ловив і ніякої втоми! Рука втомлюється не від катухи, а від палки.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2010, 10:47
Мож і так :)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 18:24
Прикупив сьогодні катухана під свою Трабукко.
Dragon Viper DH RD630i
Bearings: 5BB + 1RB ;
Ratio: 5.0:1 ;
Capacity: 0.25mm/200m ;
Weight: 277g
Дуже плавний, приємній хід без вібрації. Фрикціон має широкий діапазон ходу налаштування. Про укладку жилки ще не знаю, не пробував, сподіваюсь покатіт. Що скажете про цей, на мою думку не поганий, бюджетний агрегат?

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 21:55
Evgenovych нехай служить,як на мене то ти нею відрибачиш довго.Нагружати ти іі так як на змаганнях небуш,потехенько,поволі і все буде гуд.Але зверни увагу на лескоукладчік,там під роліком мае обовьязково бути підшипнік


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 17 квітня 2010, 10:29
Да, катуха повинна бути нормальною і лєску, думаю, має класти добре.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
05 березня 2010, 09:18
Повідомлень: 117

Дякував (ла): 155
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2011, 22:36
Цікавить хто якою лескою користується при поплавцевій ловлі?(основна, поводок) Бажано Виробник, назва, де і за скільки куплялась, як у користуванні. Наперед вдячний за відповідь. :)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 36 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: