Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 22 повідомлень ]
Палатка.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29

Додано: 11 квітня 2010, 12:45
Привіт всім карпятникам і не лише...... в цій темі хотілося б поговорити про палатку... в кого яка, яку плануєте купляти... якою не були довольні і чому...на яку кинули око і її недостатки... ну кароч - всьо про палатки... ну і звичайно ж фотки....не ті шо в неті ... а реальні.... дякую...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2010, 13:11
Так як я створив то я і почну .. нещодавно... отримав палатку... хотів її більше року.. всьо ніяк руки не доходили то гроші впиралися то вагався чи треба чи не потрібно то вже і сезон закінчувався...перезимувавши подемавши і обгрунтувавши перекопану інформацію як з вітчизняних форумів так і з англійських вирішив я всеж таки зупинитися на палатці від фірми JRC. Хто займається карповою рибалкою той повинен вже був чути і напевне користувався продукцією цієї фірми.. (хоча в нас в україні її купити трішки важкувато(цю фірму)).
Так от зупинив я свій вибір на палатці JRC continental z 2man... чому воно?... ну для початку думав брати доля 1.. але із перспективою того що на карпа сам рідко їзджу і так як сам не рідко буваю в карпатах (машиною) де потрібно по кілька днів ночувати на природі вирішив всеж зипинитися на дво-місній.. .. на око прикидав шо 2місна буде чуть більша... (згодом побачив шо ой як помилився)..
далі думав з того шо: маючи одну дешеву китайську палатку яку я купив за 2 пляшки золотого поля на Вишнівецькому ставку в одного знатного тернопільського рибалки і в якій я пробував віддихати літом 2 чи 3 рази...і розуміючи що заповзати і палатку це просто жах (особливо виповзати з неї коли сигналізатор паравозить (саме тому її і продали, захід в ню напів-лежа(гг)) вирішив якщо брати то тільки чимповищу на вхід... серед палаток карпових практично всі мають високий захід (в основному це для того щоб зручно було виходити-заходити) проте не всі мають захід в 170см.... дада .. якраз в 170см.. при мому рості 189см 170см для мене було просто находкою..практично я по теорії мавби трішки нагинати голову при тому коли заходжу і виходжу з неї..
це були основні принципи на котрі я звертав увагу.. (а ну і ше звичайно там були вигляд, стійкість, провітрюваність, стійкість до опадів...тд..)..
як я вже писав перечитавши массу літератури за зиму і ше перед тим чимало я вирішив всеж таки зупинитися на контуненталі двомісній..
зупинився...
приїхала палатка... глянувши на неї в запакованому вигляді я був в шоке... шото замаленька...
проте на вагу так кілограмів з 12-14 потяглаб..(12 кг в упаковці... нетто - 10кг, по документах)...
почав розпаковувати.. приємних темнозелений колір... (у всіх карповиків палатки темного кольору але він дійсно непогано дивиться...)... після розпаковування із упаковки я задумався над розмірами чи хватить мені її розкласти в моїй "великій кімнаті"...
із заявлених розмірів на сайті виробника (Dimensions: 325cm(D) x 205cm(W) x 170cm(H)) я припустив шо повинно хватити...( міряв на око і кроками)... після того як я почав її збирати виявилося шо око в мене трішки косить (гг) і кроки трішки менші за метри були(гг)...
якшо чесно я був вражений наскільки вона велика і це тільки коли розложив на підлозі не натягуючи її...
почухавшись в голову і вислухавши коменти тата брата дружини і всіх хто були в хаті я всеж таки спробував її розкласти...
встидно признаватися але розкласти в кімнаті 1-му то було шото з чимто...мусів просити допомогу... після 30хв розглядання і встановлення загального каркасу я побачив обриси...опять таки почухався... і був сильно вражений... зрозумівши що, або в менен квартира замала, або палатка трішки завелика...(якби меблі повиносив то б стала верняково... )....
ну зрозумівши шо повністю вона не розкладенть аж ніяк ... я спробував ввійти в середину...
і тут треба згадати ту шо я писав вище ("..на око прикидав шо 2місна буде чуть більша... (згодом побачив шо ой як помилився..") я не представляю яка одно місна .. но в цю .. двомісну сміло стане 3 ліжка... 2 по 6 ножок і 1 на 4 ножки.... повірте... стане... і шей місце останеться...
вхід правда трішки нищий чим я думав... але в середині вона дійсно має майже мій зріст... та і на вигляд такаж як і на малюнках...
нажаль тут фотки без основної накидки... вона просто не влізласяб в кадр... ( з накидкою і вся палатка буде після початку сезону...)
незнаю я ше її на природі не виставляв але думаю повинна бути суппер...
обовязково допишу продовження (якшо не забуду) і викладу фотозвіт із ставків та озер... а зараз кілька фото із квартири де я "спробував" розкласти свою недорогу мрію....

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
За це повідомлення автора Docento подякували:
BOB
Востаннє редагувалось Docento в 11 квітня 2010, 13:19, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2010, 13:14
.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2010, 13:16
.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2010, 21:00
а що крім мене на цьому форумі ніхто палатками не користується? =-O
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2010, 21:05
Я користуюсь дешевою, Нема чого описувати )))
Скільки тобі обійшлась ця палатка ?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 12 квітня 2010, 21:14
так опиши дешеву... в неї тож є свої + та -......виклади пару фоток... я думаю всім буде цікаво...

така палатка в україні коштує пару сотень долярів... вроді коло 400...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 05:37
така палатка в україні коштує пару сотень долярів... вроді коло 400... :D :D :D
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-2009-JRC-CONT ... 5ad495435e
і хтось писав що може привезти за розумну ціну ;) ;) ;)
За це повідомлення автора tercarp подякували: 4
BOB, FAst, Tarsik, Паша


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 18:00
написав tercarp
така палатка в україні коштує пару сотень долярів... вроді коло 400... :D :D :D
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-2009-JRC-CONT ... 5ad495435e
і хтось писав що може привезти за розумну ціну ;) ;) ;)



шановний теркарп.. вкотре переконуюся шо ви або не вмієте читати або вам часом просто завісно робиться.....
яж чітко написав шшо така палатка в україні коштує коло 400уо... а те за яку ціну я її зробив не означає шо я за неї платив ті самі 400 оу....
те шо вона в англіках коштує 120 фунтів то я і сам буз вас добре знаю... і знаю навіть де вона ше дешевша.... )))) :D :D :D :D

+ дійсно кому треба най пише в пп я привезу її йому за розумну ціну...

+ ви замість того шоб когото підстрікати і шукати геморой де його немає кращеб описали свій шелтер....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 20:03
Docento, я процитую - "но осадок остался ..."
tercarp, дякую за зсилку, дійсно сподобалась.

Якщо хтось має палатку в ціні біля 100 у.о в якій людина під 2 метри ростом зможе спати прямо і палатка буде 2 місна, з "прихожею", в якій можна поставити рюкзак, взуття і інші речі + 2 входи/виходи бажано + більш менш якісний матеріал і ще щось щоб не було конденцату в палатці зранку - поділіться інформацією.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 20:11
написав Паша
Docento, я процитую - "но осадок остался ..."
tercarp, дякую за зсилку, дійсно сподобалась.

Якщо хтось має палатку в ціні біля 100 у.о в якій людина під 2 метри ростом зможе спати прямо і палатка буде 2 місна, з "прихожею", в якій можна поставити рюкзак, взуття і інші речі + 2 входи/виходи бажано + більш менш якісний матеріал і ще щось щоб не було конденцату в палатці зранку - поділіться інформацією.



за "осадок" непоняв...
думаю шо в таку ціну ти не візьмеш палатку з повним входом по рості..... ця - самий оптимальний варіант
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 21:27
Цитата:
Якщо хтось має палатку в ціні біля 100 у.о в якій людина під 2 метри ростом зможе спати прямо і палатка буде 2 місна, з "прихожею", в якій можна поставити рюкзак, взуття і інші речі + 2 входи/виходи бажано + більш менш якісний матеріал і ще щось щоб не було конденцату в палатці зранку - поділіться інформацією.

на твої вимоги відповідає туристична палатка але не карпова. користувався палатками fox jrc nash golden catсh і ні одна не має:в ціні біля 100 у.о з "прихожею", в якій можна поставити рюкзак, взуття і інші речі + 2 входи/виходи бажано ,щоб не було конденцату в палатці зранку .карпова палатка повинна витримувати сильний вітер і зливу.подивись в неті на комфорт 2 від голден кеч.вона трохи краща за ту що показував Docento і дешевша.
http://www.goldencatch.com.ua/catalog/palatki/comfort/
За це повідомлення автора tercarp подякували:
Паша


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2010, 08:45
за те шо голден кращий від жрс дозвольте не погодитися..... по-перше - сам матеріал, по-другому в голдена немає твін скін конструкції, по-третьому голден менший в кільканадцять разів, по-четвертому підлога не відстьогуэться ну і багато чого іншого....

на рахунок ціни про голден - так ціна непогана але якшо порахувати ціна якість то мона потім пошкодувати адже ви берете палатку не на 1 день і я прихильник того щоб вложити 1 раз і потім не паритися ...(як кажуть англічани "ми не настільки багаті щоб купляти дешеві речі")...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2010, 10:06
написав Docento
за те шо голден кращий від жрс дозвольте не погодитися..... по-перше - сам матеріал, . в голдена немає твін скін конструкції, по-третьому голден менший в кільканадцять разів, по-четвертому підлога не відстьогуэться ну і багато чого іншого....

на рахунок ціни про голден - так ціна непогана але якшо порахувати ціна якість то мона потім пошкодувати адже ви берете палатку не на 1 день і я прихильник того щоб вложити 1 раз і потім не паритися ...(як кажуть англічани "ми не настільки багаті щоб купляти дешеві речі")...

для інформації:ця палатка скопійована з FOX IZIDOME а це на порядок вище за твою.розкладає її 1чоловік за 5 хвилин ти ж свою сам не розкладеш і за пів години.матеріал ідентичний.твін скін конструкція не є дуже потрібною(маючи її ніразу не використовував). розміра 140*250*260 або 160*300*360 придостатньо (у тебе Dimensions: 325cm(D) x 205cm(W) x 170cm(H)) .....ну і багато чого іншого ;) ;) ;)


Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2010, 10:18
написав Docento
на рахунок ціни про голден - так ціна непогана але якшо порахувати ціна якість то мона потім пошкодувати адже ви берете палатку не на 1 день і я прихильник того щоб вложити 1 раз і потім не паритися ...(як кажуть англічани "ми не настільки багаті щоб купляти дешеві речі")...

на майбутнє щоб потім не паритися купи краще цю
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Nash-Carp-Fis ... wItemQQptZ
або цю
http://cgi.ebay.co.uk/TRAKKER-NEW-ARMOD ... 3ef304788e

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 22 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron