Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 64 повідомлень ]
Шнур і Моно

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 14:09
реальних :excl: 0.14мм по моно це 3лб, 0.16мм - 4лб, для джигового патика (2-6лб) - 0.16мм розумний максимум.
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 14:28
Що мається на увазі реальних. Це що получається 0,16 - на розрив 1,8кг? Невірю. Тим більше робоча нагрузка (вода, патик, катушка...) значно менша ніж просто за жилку піднімати цеглу.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 14:39
думаю коментарі зайві ;)
Лескою 0.16мм на глухих зацепах в більшості випадків розгинаю гачок на джизі.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 14:46
написав Ben
написав goof
...Ловити можна на 0.14 але це бред сумашедшого,в мене спін 1-7гр. і я ним переважно ловлю щуку,різна попадається.


Який смисл ставити жилку з розривною нагрузкою більшою за тест спіна? хіба в сильно закоряжених місцях, шоб лекше було приманку "видерти"... А при рибалці всерівно фрикцион налаштовується так, шоб не було кретичних нагрузок на спін. Якшо тест спіна до 6фунтів(2,8кг) то і жилка повинна стільки ж витримувати, тобто бути десь 0,14.
Можете дома зробити експермент із своїм спіном: поставте катуху, і до кінця жилки привяжіть 3кг (можна в пакет положити 3 літрові пляшки з водою), а потім підніміть цю вагу , спін паралельно підлозі. Думаю після цього тесту ви задумаєтесь над діаметром жилки яку ставите (моно чи шнур).

Я все це розумію,але тоді ловити на 0.14мм шнурків по 150гр,попадеться більше ніж пів кіло наприклад в камишах то шо ниряти за нею шоб не обірвати приманки?І я так думаю там ніякий фрикцион не поможе.Другий випадок ловиш на річці,ніби без коряг,тут випадково чепляєш приманкою якийсь мішок що викінули селяни,навіть полеітеленовий кульок,то з моно 0.14 воблеру можна співати гудбай.І самий головний плюс шнура ВІН ЧУТЛИВІШИЙ І НЕ ТЯНЕТЬСЯ.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 14:56
Андрюха, все правильно, хочеш ловити палкою буратінами і джигом тоді тільки шнур, питань нема, лескою ти воби не посмикаєш і загубити в зацепі жалко, але якшо палка використовується тільки під МДЖ і лайтджиг тоді моно, за 0.14мм не знаю але 0.16мм і щука коло 1.5кг нахрапом тягнеться нормально, поводити і змучити трохи страшнувато було.
На флюр 0.12мм шнурків до 500гр таскав сміло, більші не попадались, а хотілось би спробувати :drill:
На рахунок чутливості коментарів давати не буду, але вціломі, чутливість моєї снасті з моно мене влаштовує, тички і пошкрябування мілкого окуня відчуваю в руку і не спостерігаю за провисом чи кінчиком.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 16:40
Паша згідний на шохоч можна зловити рибу,просто це питання палка з двома кінцями,кожен виберає свій.Бо це переходить в приказку кожна жаба хвалить своє болото,без обід на мої коментарі.Ще що хотів сказати багато змаганнь обїздив Львів,Ровно,Тернопіль і ніодин з призерів(а там були призери чемпіонату України) на тих змаганнях не ловив на моно,тільки на шнур,навіть того окуня по 50 гр всі ловили на шнур.Так шо кожен виберає своє.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 27 квітня 2010, 19:53
Андрій.
Читав і не витримав...
Ще буквально минулого року я повністю підтримав би тебе на рахунок шнура.
Але цього року категорично погоджуюсь з Павлом.
Ти знаєш,шнур для мене не проблема.Можу собі дозволити будь-який (люблю себе :pardon: )
Зараз ловлю моно 014 від Момоя .Щуку кіловку навіть нахрапом не проблема.
Думав чутливість пропаде-все дуже відносно.
А от кількість покльовок,особливо обережної риби виростає в рази.
Все вищевказане ІМХО і власний досвід.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 14:18
Шнур - хороша річ. Але ціна на нього неповинна бути такою високою...

Ага... І ще додам. Якшо шнуром неправильно користуватися, то 0,14 може скоріше лопнути ніж моно на 0,14


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 14:59
написав kalyanzb
Ага... І ще додам. Якшо шнуром неправильно користуватися, то 0,14 може скоріше лопнути ніж моно на 0,14

техніка в руках жінки робиться купою металолому,без обід.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 15:01
написав кокунь
Андрій.
Читав і не витримав...
Ще буквально минулого року я повністю підтримав би тебе на рахунок шнура.
Але цього року категорично погоджуюсь з Павлом.
Ти знаєш,шнур для мене не проблема.Можу собі дозволити будь-який (люблю себе :pardon: )
Зараз ловлю моно 014 від Момоя .Щуку кіловку навіть нахрапом не проблема.
Думав чутливість пропаде-все дуже відносно.
А от кількість покльовок,особливо обережної риби виростає в рази.
Все вищевказане ІМХО і власний досвід.

Скажи будь ласка скільки ти УЛ ловиш років?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 15:27
Не знаю чи в темі пишу згідний поспорити на ящик пива,їдем на любий вибраний водойом і ловим щуку.Ті що на моно на 0.16 а я на шнур 0.10,червінка,плотва,окунь в зачот не береться,тільки щука.Просто хочеться вивисти істину що краще шнур чи моно. :)Забув додати без поводків.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2010, 11:14
Цитата:
техніка в руках жінки робиться купою металолому,без обід.

Во-во, я до того і веду


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2010, 11:36
Цитата:
Ті що на моно на 0.16 а я на шнур 0.10,червінка,плотва,окунь в зачот не береться,тільки щука.Просто хочеться вивисти істину що краще шнур чи моно. :)Забув додати без поводків.

Це "пустословие".

Два рибаки з однаковими снастями встануть на березі і в одного можуть бути значно кращі результати за іншого.
І питання не в шнурі чи моно.

Висновки кожен робить сам для себе і вони випливають з багатьох рибалок і багатьох умов і т.д. Саме тому вони більш об"єктивні ніж просто випадок. За сезон раз би з 10 так разом встати - тоді це об"єктивніше, і це більш спортивний інтерес ніж ящик пива.

(з несказанного раніше в голос - goof, де ви з другом були, доречі, після того як підтвердили реєстрацію, коли ми збирались дружно на риболовлю в Івачеві?)
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували:
Ben


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2010, 14:17
я залежно від ситуації ловлю або на шнур або на моно (ношу 2 шпулі з собою, на одній шнур на другій моно) ... тут кожен вибирає для себе сам залежно від ситуації... тому доказувати шо однозначно полюбе тре юзати тільки шнур або тільки моно думаю неварто :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 29 квітня 2010, 15:15
написав Паша
Цитата:
Ті що на моно на 0.16 а я на шнур 0.10,червінка,плотва,окунь в зачот не береться,тільки щука.Просто хочеться вивисти істину що краще шнур чи моно. :)Забув додати без поводків.

Це "пустословие".

Два рибаки з однаковими снастями встануть на березі і в одного можуть бути значно кращі результати за іншого.
І питання не в шнурі чи моно.

Висновки кожен робить сам для себе і вони випливають з багатьох рибалок і багатьох умов і т.д. Саме тому вони більш об"єктивні ніж просто випадок. За сезон раз би з 10 так разом встати - тоді це об"єктивніше, і це більш спортивний інтерес ніж ящик пива.

(з несказанного раніше в голос - goof, де ви з другом були, доречі, після того як підтвердили реєстрацію, коли ми збирались дружно на риболовлю в Івачеві?)

Та хоть10 чоловік. Ми взагалі хочем вияснити що краще шнур чи моно для ловлі наприклад щуки,і я не казав, що з однаковими снастями. І ще одне ти що думаєш що я мало водойм відвідав і з цего не зробив висновків. Тут йдться не про випадок а закономірність, можу і 10 раз поїхати на рибалку з тобою тоді вирішемо, що краще, а шо в напряг програти ящик пива??? А за висновки я писав вище, кожен виберає своє.
П.С.в тебе є сімя,дружина? На рахунок ящика пива це стимул, язиками тріпати кожен може.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 5 [ 64 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron